Nowości wydawnicze Studia JG

19.02.2009 00:00 Vivi

Nadchodzi marzec i czas już na pierwsze informacje na temat wiosennych nowości. Na pierwszy ogień pójdzie jedna z czterech Ecchiconowych premier - druga część *"Otaku Max Manga"*!

"Otaku Max Manga" #2
200 stron wypchanych mangą powraca na wiosnę, wypoczęte po zimowym śnie, pełne wigoru i energii. W nowym tomie zobaczycie kontynuacje rozpoczętych jesienią historii "Weapon", "the Dusk" i "Cafe de Flore" a także początki nowych opowieści... Jaka tajemnica związana jest z pewnym obrazem? Czy poruszy Was tak samo jak bohaterki komiksu "Acarya: Perła"? Urzeknie Was krótka baśń o małym wróblu, który staje do walki z potężnym żywiołem w mandze "Wróbel"...
Czy waszą sympatię zjedna sobie młody gniewny, który wyrusza do szkoły szermierki by poznać arkana walki mieczem i stawić czoła przeciwnościom losu na kartach "Beast Hunt"?

"Cho no Yume" zachwyci Was bogactwem detali tragicznej historii z czasów samurajów... A może to na co czekacie to początek zagadkowej opowieści "REMovement", w której nie wszystko musi być tym na co wygląda... A sny... Sny... mogą przybierać wiele form.

Osoby, które nie posiadają pierwszej części OMM-u na pewno zainteresuje opcja zakupienia kompletu OMM 1 i 2, w promocyjnej cenie 26,90 zł.

www.otaku.pl

 

« wstecz