Podróż do Japonii

NINJA WiFi – przenośne WiFi w JaponiiChyba prawie każda osoba planująca swój wyjazd do Japonii zastanawia się jak będzie tam z dostępem do Internetu? W Japonii istnieje wiele firm świadczących usługi dostępu do Internetu dla turystów a ja chciałbym przedstawić krótko kieszonkowy router Wi-Fi jaki w swojej ofercie ma firma NINJA WiFi.

Czym jest przenośny router WiFi?

Przenośny router to małe urządzenie dzięki któremu możemy korzystać z Internetu na naszym smartphonie, tablecie czy laptopie. Samo urządzenie łączy się z lokalną siecią telefonii komórkowej (korzysta z sieci SoftBank) a dostęp do Internetu dla naszych urządzeń jest udostępniamy przez sieć WiFi. Nie ponosimy oczywiście żadnych dodatkowych opłat za roaming zagraniczny korzystając w ten sposób z Internetu na naszym telefonie. Dużą zaletą jest to, że podróżując z inną osobą (lub osobami) możemy jednocześnie korzystać z Internetu na wielu naszych urządzeniach.

 

Ceny za wynajem routera

Obecnie dostępne są plany:

  • 3GB transferu danych na dzień – cena 770 jenów za każdy dzień
  • 5GB transferu danych na dzień – cena 1100 jenów za każdy dzień
  • 10GB transferu danych na dzień – cena 1320 jenów za każdy dzień

Dodatkowo możemy wykupić ubezpieczenie medyczne lub ubezpieczenie routera czy też wynająć dodatkowe urządzenia takie jak podręczny tłumacz lub powerbank.

 

Gdzie można odebrać router?

Gotowy do działania zestaw (router, ładowarka, instrukcja obsługi, etui) można odebrać na głównych lotniskach (m.in. Narita, Haneda, Kansai itd.). Nasze zamówienie możemy odebrać także w biurze obsługi klienta w Shinjuku w Tokio lub za małą opłatą zostanie dostarczone pod dowolny adres w Japonii np. bezpośrednio do naszego hotelu. Szczegółowe informacje o miejscach odbioru można sprawdzić na stronie NINJA WiFi. W tych samych miejscach również jest możliwy zwrot sprzętu przed wyjazdem z Japonii.

 

Dlaczego NINJA WiFi?

Najważniejsze zalety to:

  • nieograniczony transfer danych – po przekroczeniu limitu dziennego transferu szybkość transmisji danych spada (do 128 kbps) ale nadal możemy korzystać z Internetu bez dodatkowych opłat
  • możemy używać w dowolnym miejscu w Japonii – jeśli jest oczywiście tylko dostępna sieć komórkowa w tym miejscu
  • łatwość w użyciu routera i samego udostępnienia Internetu dla naszych urządzeń
  • możliwość odbioru i zwrotu w wielu miejscach – lotniska, w Shinjuku czy też dostawa bezpośrednio do naszego hotelu
  • Internet dostępny na kilku urządzeniach jednocześnie – możemy podzielić się kosztami ze znajomymi i rodziną

Rabat :)

Dla naszych czytelników mamy specjalny kupon na 20% zniżki na wynajem kieszonkowego routera NINJA WiFi – wystarczy kliknąć w poniższy baner a podczas składania zamówienia podać kod "KONNICHIWA20" :)

Artykuł "sponsorowany" - chociaż tak naprawdę my z tego nic nie mamy a cała zniżka jest dla Was :)

Informacje o artykule

Autor: Sebastian Homan
Data dodania artykułu: 07.10.2023
Data modyfikacji artykułu: 24.10.2023
Prawa autorskie »

Podziel się ze znajomymi
Komentarze

wstecz

Ta strona internetowa używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików w przeglądarce to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce cookies. zamknij