Aktualności

Wyjazd do Japonii - poradnikCo prawda w związku z epidemią COVID-19 turyści (cudzoziemcy) mają zakaz wjazdu na teren Japonii bez posiadania odpowiedniej wizy np. biznesowej ale miejmy nadzieję, że za jakiś czas wszystko wróci do normalności i będziecie mogli planować Wasz wyjazd. Dla tych wszystkich osób, które chciałyby odwiedzić Kraj Kwitnącej Wiśni ale jeszcze nie wiedzą jak zrobić to najlepiej przygotowaliśmy poradnik.

W artykule "Jak zorganizować wyjazd do Japonii?" dowiecie się m.in. kiedy warto odwiedzić Japonię, opisujemy formalności związane z wyjazdem oraz inne przydatne informacje. Sam temat organizacji wyjazdu nie został jeszcze wyczerpany w tym 1 artykule więc spodziewajcie się kolejnych poradników. Wszystkie porady zostały oparte na naszych 4 samodzielnych wyjazdach i mamy nadzieję, że przydadzą się Wam zawarte w artykule informacje.

Podziel się ze znajomymi
Komentarze

Ta strona internetowa używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików w przeglądarce to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce cookies. zamknij