Aktualności

Wystawa zdjęć: "Junko Koshino. Przekrojowa wystawa zdjęć projektów artystki"Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi i Ambasada Japonii w Polsce serdecznie zapraszają na wystawę: "Junko Koshino. Przekrojowa wystawa zdjęć projektów artystki".

Wernisaż: 16 maja 2016 r., godz. 17.00, Wydział Informacji i Kultury Ambasady Japonii, Al. Ujazdowskie 51, Warszawa

Wystawa czynna: 11 maja - 6 czerwca 2016 r. (poniedziałki 9.00-19.00, wtorki-piątki 9.00-17.00).

Junko Koshino to jedna z najsłynniejszych i najbardziej uznanych projektantek japońskich. Zdjęcia w przekrojowy sposób prezentują dorobek twórczy Junko Koshino z ostatnich 20 lat. W przedstawionych pracach możemy dostrzec inspiracje artystki, która czerpie z bogatej tradycji i kultury Japonii, a następnie zestawia je z motywami z innych kultur, ze współczesnymi trendami czy wymogami użytkowymi. Zebrane prace dowodzą szerokiego spektrum zainteresowań artystki oraz jej zdolności do łączenia designu ze sztuką - projektuje zarówno ubiory prêt-à-porter, jak i kostiumy sceniczne.

Podziel się ze znajomymi
Komentarze

Ta strona internetowa używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików w przeglądarce to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce cookies. zamknij