Aktualności

Wystawa malarstwa Mariusza Gosławskiego - "Gejsze"Serdecznie zapraszamy na wystawę prac Mariusza Gosławskiego pt. "Gejsze".

Na wystawie zaprezentowane zostaną najnowsze prace autora wykonane w tradycyjnej japońskiej technice sumi-e - malowane tuszem.

WERNISAŻ
6.04 - środa, godz. 17.00

Dział Gromadzenia, Opracowania, Udostępniania i Informacji
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Śródmieście im. Andrzeja Struga
ul. A. Struga 14, Łódź

Godziny otwarcia:
Pn. 11.00 - 16.00
Wt. - pt. 10.00 - 19.00

Wystawa potrwa do końca miesiąca.


Mariusz Gosławski – artysta plastyk, malarz, fotograf i poeta – od najmłodszych lat fascynuje się kulturą Dalekiego Wschodu. Maluje m.in. w stylu japońskim, prowadzi warsztaty malarstwa japońskiego, organizuje wystawy i prelekcje. Uczestniczy również w licznych plenerach, przeglądach czy imprezach kulturalno-artystycznych. Jego prace były kilkukrotnie doceniane i nagradzane. Jest członkiem Rady Kultury Centrum Sportu i Kultury Japońskiej w Łodzi. Od 2015r. jest członkiem honorowym Klubu Yakumo-goto w Łodzi. Jego działalność propagująca kulturę Japonii ma wielu sympatyków i zyskała uznanie m.in. Ambasady Japonii w Polsce.

Podziel się ze znajomymi
Komentarze

Ta strona internetowa używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików w przeglądarce to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce cookies. zamknij