Aktualności

Wracamy z nową wersją strony!Na wstępie przepraszamy czytelników za brak regularnych aktualizacji naszej strony spowodowany przez sprawy prywatne i zawodowe. Po wielu "zarwanych nocach" udało się jednak przebudować stronę (wraz z odświeżeniem szaty graficznej) a także zrobić plan (na co najmniej kilka najbliższych miesięcy) tego co chcielibyśmy tutaj zamieścić w postaci artykułów, ciekawostek, przydatnych informacji oraz zdjęć i filmów video z naszych podróży.

Największe zmiany jakie wprowadziliśmy to przede wszystkim przepisanie całego kodu strony dzięki czemu będziemy mogli wprowadzić już wkrótce kilka nowych funkcjonalności oraz dodanie możliwości komentarzy poszczególnych artykułów oraz aktualności. Komentarze obsługiwane są przez odpowiednią wtyczkę portalu Facebook chociaż ciągle zastanawiamy się nad możliwościami, które oferuje platforma Disqus.

Drobnej korekcie poddaliśmy teksty obecnie zamieszczone na stronie - jeśli zauważycie błędy prosimy oczywiście o informację zwrotną.

Jeśli chodzi o treści, które będziemy zamieszczać na stronie, to postanowiliśmy skupić się tematycznie na następujących obszarach:

  • poradach dotyczących organizacji wyjazdu do Japonii oraz samego podróżowaniu po Japonii czyli m.in. co warto zwiedzić, o czym warto pamiętać itd.;
  • informowaniu o wszelakich inicjatywach związanych z szeroko rozumianą kulturą Kraju Kwitnącej Wiśni czyli np. wystawy, festiwale, konwenty, prelekcje, koncerty, dni japońskie itd.;
  • informowaniu o nowościach wydawniczych związanych z Japonią;
  • ciekawostkach i naszych refleksjach po odbytych podróżach.

Na ten moment duża ilość artykułów oraz postów, które były zamieszczone na stronie została wyłączona a niektóre zostały usunięte ze względu iż straciły na aktualności. Stopniowo będziemy jednak przywracać część archiwalnych artykułów ale wymaga to czasu aby m.in. poprawić czy to formatowanie tekstu czy też dołączone zdjęcia i dostosować je chociaż trochę do obecnych standardów.

Pamiętajcie, że strona prowadzona jest w wolnym czasie a doba ma tylko 24h. Czas ten musi wystarczyć na sprawy zawodowe i prywatne, życie rodzinne (niedawno pojawiła się w naszej rodzinie mała podróżniczka) oraz właśnie na wszystko inne m.in. na prowadzenie tej strony.

W ciągu najbliższych 2-3 tygodni zamierzamy rozpocząć serię artykułów związanych z podróżą do Japonii wraz z naszymi poradami i opisanymi doświadczeniami.

W przypadku jakichkolwiek pytań, sugestii, pomysłów lub uwag prosimy o kontakt z nami za pomocą: formularza kontaktowego, systemu komentarzy, wiadomości na portalu Facebook lub email-a.

My tymczasem zabieramy się za przygotowanie nowych tekstów na stronę :)

Podziel się ze znajomymi
Komentarze

Ta strona internetowa używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików w przeglądarce to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce cookies. zamknij