Aktualności

IV Festiwal Studiów AzjatyckichZapraszamy serdecznie na czwartą edycję Festiwalu Studiów Azjatyckich organizowanego przy Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ! Jak co roku czeka na Was niepowtarzalna podróż po Krajach Wschodu.

W ofercie znajdziecie mnóstwo darmowych atrakcji, które wzbogacą Waszą wiedzę o Azji oraz jej różnorodności w obrębie poszczególnych regionów. Mają one formę interdyscyplinarną, najlepiej pozwalającą badać obszar tak rozległy i zróżnicowany, jak szeroko rozumiany Wschód. Czekają na Was m.in. warsztaty kaligraficzne i językowe.

Festiwal coraz bardziej się rozwija nawiązując wciąż nowe kontakty i dając możliwość zaprezentowania się jeszcze większej ilości ludzi zajmujących się na co dzień tematami szeroko pojętego Orientu, przyciągając rzesze zainteresowanych. Przez Instytut przewinęły się setki osób, które uczestniczyły w wielu ciekawych atrakcjach związanych z kulturą azjatycką, a tegoroczna edycja powinna znowu podnieść poprzeczkę - zwłaszcza dzięki zmianie dotychczasowego miejsca na lepiej do tego przystosowany i przede wszystkim, większy kompleks budynków przy ul. Gronostajowej 7.

Wydarzenie na Facebooku

Podziel się ze znajomymi
Komentarze

Ta strona internetowa używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików w przeglądarce to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce cookies. zamknij