Aktualności

Dni Japonii XVIIISKN Gospodarki i Kultury Japońskiej wraz z SKNem Motoryzacji serdecznie zapraszają na XVIII edycję DNI JAPONII, której tematem przewodnim będą japońskie projekty inwestycyjne i ich znaczenie dla rozwoju polskiego przemysłu motoryzacyjnego.

Event odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia 2016 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i, jak co roku, został objęty patronatem honorowym Ambasady Japonii.

Czekają na Was dwa panele dyskusyjne: „Japanese investments – driving force of the Polish automotive industry” i „J-FASHION: od Street Style do High Fashion”, warsztaty, m.in. warsztaty robienia sushi, origami, Taiko (nauczycie się grać na bębnach japońskich), słodyczy japońskich i warsztaty kimono, wykłady dla fanów motoryzacji i nie tylko, poczęstunek sushi i wiele, wiele innych atrakcji.

Wśród uczestników wszystkich wykładów rozlosujemy wejściówki na warsztaty i specjalne japońskie prezenty, a na uczestników panelu J-FASHION czekają butelki od SOTI Natural!

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz informacje o zapisach na stronie internetowej: www.sknjaponia.wordpress.com, na stronie projektu: www.dnijaponii.wordpress.com lub na fanpage’u na Facebooku: https://www.facebook.com/skngikj

ZAPRASZAMY!

Podziel się ze znajomymi
Komentarze

Ta strona internetowa używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików w przeglądarce to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce cookies. zamknij