Vampire Host

Vampire Host według mnie, oraz tych ludzi którzy to oglądali, jest chyba jedną z najlepszych produkcji japońskiej kinematografii. Produkcja ta weszła do stacji telewizyjnych w 2004 roku, więc jak widać sześć lat temu. Cały czas jednak ludzie z Japonii, jak i osoby które zwariowały na punkcie Japonii, oglądają ją z nie ukrywaną radością.

Historia opowiada o młodym wampirze Suou który pracuje w host klubie o motywie przewodnim jak łatwo się domyśleć - wampirzym. W filmie występuje też młoda licealistka Kanou Rion, która w wyniku różnych zdarzeń zaczyna dorabiając w host klubie jako pomoc od wszystkiego. Drama składa się z 5 osobnych opowieści w które uwikłani są głowni bohaterowie - zabójstwa młodych kobiet, zazwyczaj bywalczyni wampirzego host klubu, spowodowane przez (ponoć) inne wampiry, wilkołaki, shinigami host czy czarownice, no i oczywiście Suou i Rion rozwiązują tajemnice zabójstw.

Zacznijmy od tego jakim cudem nasza młoda bohaterka trafiła do tego klubu. Pewnego dnia nagle zniknęła przyjaciółka Rion zostawiając jej na telefonie tylko wiadomość: „pomocy to prawdziwy wampir”, ale zostawia także wizytówkę danego klubu. Rion postanowiła więc, że dojdzie prawdy. Kiedy w końcu odnalazła wampirzy host klub tłucze specjalnie drogie wino, tylko po to by móc odpracować tam jego wartość. Po pewnym czasie spotyka młodego chłopaka, który jak się okazało jest wiecznie numerem 2. Rion odkryła wtedy, że z pozoru normalny chłopak jest wampirem. Zaczęła wmawiać Suou, że porwał jej przyjaciółkę. On jednak upierał się przy swoim. Jak  potoczyła się ta historia to jednak sami musicie się przekonać. Produkcja jest naprawdę świetna. Zabawna w pewnych momentach a w innych smutna. 

Autor: Marta Wesoła
Data dodania artykułu: 15.07.2010
Data modyfikacji artykułu: 30.11.-0001
Prawa autorskie »

Prawa autorskie

W naszym wortalu Konnichiwa.pl pojawiło się wiele tekstów, które zostały nadesłane do redakcji. Mimo starań nie jesteśmy w stanie sprawdzić czy dany tekst nie łamie praw autorskich i nie jest plagiatem. W związku z tym prosimy o zgłaszanie takich tekstów pod adresem redakcja@konnichiwa.pl a ich autorów przepraszamy.

Na stronach serwisu Konnichiwa.pl znajdują się także teksty i zdjęcia pochodzące z innych stron www lub gazet/magazynów - jednak nasza redakcja otrzymała zgodę na ich zamieszczenie lub znajdowała się przy nich odpowiednia informacja o możliwości ich zamieszczenia z podaniem źródła.

Redakcja Konnichiwa.pl nie zezwala także na kopiowanie tekstów i zdjeć należących do członków redakcji bez uzyskania stosownej zgody.

Redakcja Konnichiwa.pl

« wstecz

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij