Tag - ksiazka

Książka "Mistrz Pu Pu"

23.02.2008 Vivi

Chcielibyśmy poinformować, że książka "Mistrz Pu Pu" - japońska fantastyka nagrodzona Japan Fantasty Novel Award, której akcja rozgrywa się w Chinach za czasów dynastii Tangjest już w druku. Autor książki (Hideyuki Niki) napisał kilka słów wstępu specjalnie do Polskiego wydania!
Premiera odbędzie się w nietypowym terminie, bo 29 lutego.

czytaj więcej »

Książka "Tradycje kulinarne Japonii"

07.11.2006 Vivi

]W listopadzie ukaże się nakładem wydawnictwa Hanami pierwsza w Polsce publikacja poświęcona japońskiej kulturze żywieniowej autorstwa Magdaleny Tomaszewskiej-Bolałek zatytułowana "Tradycje kulinarne Japonii". Książka ta poświęcona jest historii oraz tradycjom kulinarnym Kraju Kwitnącej Wiśni.
Poza opisami produktów spożywczych i technik kulinarnych stosowanych w różnych okresach historycznych odnaleźć w niej można ciekawe informacje dotyczące roli jedzenia w życiu Japończyków na przestrzeni dziejów.

czytaj więcej »

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij