Tag - konwent

Konwent BalCon - patronat medialny

11.07.2009 Vivi

Wortal Konnichiwa został patronem medialnym konwentu BalCon, który odbędzie się w Chorzowie. Mimo, że tematyką przewodnią konwentu jest Japońska kultura, na imprezie swoje miejsce znajdą także takie atrakcje jak sala konsolowa, gry planszowej, muzyczne i LARPy oraz Wielki Bal w klimacie imperialnym. Impreza ta organizowana jest przez młodych ludzi, których pasją jest Japońska kultura oraz szeroko pojęta fantastyka.

czytaj więcej »

Konwent HIDOIcon - patronat medialny

01.03.2009 Vivi

Miło mi poinformować, że wortal Konnichiwa objął patronatem medialnym konwent HIDOIcon.

Zapraszamy wszystkich entuzjastów mangi, anime, Japonii oraz wszystkich dziwactw z tym związanych, na Najbardziej Wysunięty Na Południe Konwent Ostatnich Sześciu Lat. Ledwie tydzień po zakończeniu roku szkolnego, wszyscy uczniowie oraz każdy kto znudzony był dotychczasową codziennością będzie mógł odreagować i odkryć swoje drugie "ja" na naszym konwencie. Niniejszym zapraszamy do Bielska-Białej na HIDOIcon, który odbędzie się 27 i 28 czerwca tego roku!

http://hidoicon.net/

czytaj więcej »

Konwent HAX-1

15.08.2008 Vivi

Rezerwacje na konwnet HAX-1 zostały uruchomione 14 sierpnia (czwartek) około godziny 20:00. Więcej przydatnych informacji znajduje się na stronie konwentu.

Strona konwentowa:
http://www.hinomaru-fandom.org/hax-1/

czytaj więcej »

Konwent HAX-1 - patronat medialny

05.08.2008 Vivi

Wortal Konnichiwa został patronatem medialnym konwentu Hinomaru 1st Anniversary eXperimental (zwanego również HAX-1), który odbędzie się 13-14 września 2008 w Krakowie.

Hinomaru 1st Anniversary eXperimental to konwent pod flagą Hinomaru Fandom. Jak sama nazwa wskazuje, jest to konwent urodzinowy, organizowany na pierwszą rocznicę powstania naszego fanowskiego projektu, która przypada dokładnie 14 września 2008, o godzinie 00:00.

czytaj więcej »

Konwent Anime B.A.K.A. Y2K8

30.07.2008 Vivi

Miło mi poinformować, że wortal Konnichiwa został patronatem medialnym konwentu B.A.K.A Y2K8.
Bardzo Atrakcyjny Konwent Anime "B.A.K.A. Y2K8" obędzie się w dniach 4-5 października 2008 roku. Jak zwykle impreza rozpocznie się w sobotę rano (na teren konwentu wpuszczamy od godziny 9:00), a zakończy w niedzielę popołudniu.

B.A.K.A. Y2K8 zagości, podobnie jak w roku ubiegłym i dwa lata temu, w Zespole Szkół Integracyjnych przy ulicy Nowodworskiej 78/82 we Wrocławiu. Budynek ten położony jest w centrum dzielnicy Nowy Dwór.  Oficjalna strona konwentu: http://baka.swat.pl/

czytaj więcej »

Konwent Teleport 2007

12.01.2007 Vivi

Miło mi poinformować, że wortal Konnichiwa & Straż Przyboczna objął patronat medialny nad VII ogólnopolskim konwentem miłośników kultury - Teleport 2007
Termin imprezy: 6-9 lipca 2007. Miejsce: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 przy ul. Na Zaspę 31A w Gdańsku-Nowym Porcie. Strona www: http://teleport2007.gildia.info/

Więcej szczegółów na stronie konwentowej oraz wkrótce na naszych łamach.

czytaj więcej »

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij