Tag - konwent

Tsuru Japan Festival

10.10.2013 Sebastian Homan

Otwieramy przed tobą wrota do wspaniałej Japonii. Daj się porwać samurajom i gejszą w niezapomnianą podróż. Oderwij się od rzeczywistości. Zatrać się w fantastycznym świecie i poznaj nowych przyjaciół w czasie konwentu o tematyce japońskiego festiwalu. W związku z tematyką czekają na Ciebie przeróżne niespodzianki jak np. specjalnie zrobiona scenografia w szkole.

Przygotuj się na mnóstwo atrakcji takich jak: blok kultury japońskiej, Harry Potter room, blok cosplayowy w którym będziesz miał okazję uczestniczyć w spotkaniu między innymi z Shappi czy Issabel, blok fantasy... Do Twojej dyspozycji będzie również herbaciarnia z profesjonalną obsługą. Nie zabraknie też atrakcji, bez których nie obejdzie się żaden konwent czyli UltraStar (karaoke), mat DDR(maty taneczne), sali z konsolami, a także grami planszowymi.

Więcej informacji o atrakcjach znajdziecie na stronie: tsuru.pl

czytaj więcej »

Toruński Konwent Kultury Japońskiej OMAKAI

20.09.2012 Sebastian Homan

Toruński Konwent Kultury Japońskiej OMAKAI, który odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2012 w II Liceum Ogólnokształcącym im. Królowej Jadwigi przy ulicy Kosynierów Kościuszkowskich 6, to impreza, którą debiutuje nowa grupa konwentowa MERITUM. W programie imprezy przewidziane są spotkania z ciekawymi gośćmi oraz różnego rodzaju panele, konkursy i warsztaty. Patronat medialny nad konwentem objął portal Konnichiwa.pl

W sobotę o godzinie 21 rozpocznie się II tura rezerwacji, w której cena wejściówek wynosi 35zł. Będzie trwać do 7 października lub do wyczerpania wejściówek przeznaczonych na tę turę (150 sztuk). Przewidywana jest jeszcze jedna tura, w której cena wejściówek będzie wynosić odpowiednio 40zł. Rezerwacja odbywa się poprzez system FOUTON (http://fouton.omakai.pl/index.php). Cały czas trwa również zgłaszanie atrakcji (również przez system FOUTON).

Po więcej informacji zapraszamy na stronę konwentu (http://omakai.pl/) i fanpage grupy MERITUM na Facebooku (www.facebook.com/meritum.torun).
 

czytaj więcej »

Konwent B-4nishment

02.08.2012 Sebastian Homan

Informujemy iż ze względu na wybór szkoły w której odbędzie się konwent B-4nishment jesteśmy zmuszeni wprowadzić limit wejściówek. Dostępne będzie 1000 dwudniowych karnetów dostępnych w przedsprzedaży, nie przewidujemy dystrybucji w dniu konwentu. Przypominamy też o tygodniowym terminie płatności – nieopłacone wejściówki będą sukcesywnie usuwane.

czytaj więcej »

Konwent B-4nishment

13.07.2012 Sebastian Homan

Miło mi poinformować, iż nasz portal objął swym patronatem konwent B-4nishment. Rezerwacja wejściówek na konwent B-4nishment, który odbędzie się w Krakowie w dniach 18-19 sierpnia już ruszyła i trwać będzie do 10 sierpnia, cena wejściówki dwudniowej wynosi 40 zł. Rezerwacje można dokonać na stronie http://bteam.com.pl/rezerwacje/
 

czytaj więcej »

Konwent Animatsuri

27.06.2012 Sebastian Homan

Klan Haga z prowincji Shimotsuke stanął na krawędzi zagłady. Zmarł bowiem przywódca rodu oraz jego najstarszy syn. Jedynym spadkobiercą pozostał czteroletni Sakichi w imieniu którego rządzi regent. Sytuacja ta wydaje się wręcz wymarzoną okazją do opanowania ziem osłabionego klanu Haga przez dwa potężne rody – Date oraz Takeda. Jedyną nadzieją na przetrwanie pozostało przyłączenie się do jednego z tych klanów i szukanie w nim wsparcia w tych trudnych czasach. Jednakże opowiedzenie się po którejś ze stron doprowadzi do konfliktu z drugą z nich…

czytaj więcej »

Konwent Animatsuri: Konfilkt okresu Sengoku

01.06.2012 Sebastian Homan

Mamy drugą połowę XVI w. Japonia jest podzielona na dziesiątki domen, którymi rządzą niezależni od resztek administracji centralnej potężni sengoku daimyo. Poszczególne klany walczą ze sobą, zawiązują sojusze bądź dążą do władzy nad całą Japonią. Przetrwać mogą jedynie najsilniejsi i najbardziej przebiegli...

Wszystkich serdecznie zapraszamy na 4 edycję flagowego konwentu stowarzyszenia Animatsuri. Tegoroczna impreza odbywać się będzie w konwencji burzliwych dziejów okresu Sengoku, w ramach której zapraszamy was do udziału w naszej ogólnokonwentowej zabawie.

czytaj więcej »

Konwent Gathering

17.02.2012 Sebastian Homan

Przypominamy że już za niespełna miesiąc, bo 10 marca otwieramy rok konwentowy na Śląsku. Zapraszamy na Gathering w Państwowej Szkole Budownictwa i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bytomiu.

Mamy dla was parę ogłoszeń: 19 lutego 2012, zamykamy pierwszą turę rezerwacji na konwent. Rezerwacji można dokonać poprzez system Ramiel dostępny pod adresem www.ramiel.pl. Start drugiej tury, o ile będzie konieczny, zostanie ogłoszony na stronie imprezy gathering.com.pl.

czytaj więcej »

Konwent LOVE3

26.01.2012 Sebastian Homan

Nasza portal objął patronatem medialnym konwent "LOVE 3" na który serdecznie zapraszamy. Impreza będzie miała miejsce we Wrocławiu, już niedługo, bo w pierwszy weekend przed Walentynkami - 11-12 luty. Jest to już po raz trzeci organizowany konwent w stolicy Dolnego Śląska, poprzednie dwie edycje cieszyły się dużą popularnością, zarówno wśród fanów mangi i anime, jak Wrocławian. W trakcie konwentu nie zabraknie konkursów i wielu różnorakich paneli, a cały event swoim klimatem wywrze na Was jak najlepsze wrażenia. 

Aktualizacja 10.02.2012 - Zmiana Konwentowej Szkoły!

Nowa szkoła w której odbędzie się konwent to: Gimnazjum nr 19, im. Zbigniewa Herberta, ul. Dembowskiego 39, 51-670 Wrocław.

Więcej informacji na stronie: www.miohi.pl

czytaj więcej »

Konwent Project: Balcon 2011

26.06.2011 Sebastian Homan

Dwa dni wystarczą, żeby przenieść się w klimat Kraju Kwitnącej Wiśni, spróbować wybornego sushi, dać się oczarować aromatem prawdziwej herbaty i historiom nie tylko o samurajach.

Wszystko to 23-24 lipca br. w Bytomiu, w Państwowych Szkołach Budownictw - Zespole Szkół i Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul. Powstańców Śląskich 10. Stowarzyszenie Miłośników Kultury Japońskiej „Hikari” przygotowało dla wszystkich wiele atrakcji poświęconych mandze i anime oraz szeroko pojętej popkulturze japońskiej.

czytaj więcej »

Konwent Animatsuri 2011

26.06.2011 Sebastian Homan

Piękna pogoda, palące słońce i zbliżające się wakacje przypominają o tym, że nadchodzi „ten” moment w roku. Wielkimi krokami zbliża się festiwal, a wraz z nim zabawa na całego. W oddali już słychać dźwięki bębnów taiko i zgiełk, jaki panuje przy przygotowaniach. Czas samemu się przygotować i powoli skierować swe kroki ku tegorocznej przygodzie festiwalowej.

Tym wstępem Stowarzyszenie Animatsuri ma przyjemność zaprosić Was na trzecią edycję Animatsuri. Tym razem impreza odbędzie się w XXI Liceum Ogólnokształcącym im. Hugona Kołłątaja mieszczącego się w Warszawie przy ulicy Grójeckiej 93 w dniach 15-17 lipca 2011 roku.

czytaj więcej »

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij