Tag - konkurs

AnimeCon Halloween: Wygraj konsolę Nintendo Switch

24.09.2017 Sebastian Homan

W terminie 27 - 29 października, w Poznaniu, odbędzie się wydarzenie AnimeCon Halloween, czyli pierwszy konwent dla fanów mangi, anime i japońskiej kultury, organizowany przez redakcję portalu anime24.pl. Bilety na wydarzenie nadal są dostępne, zarówno na jeden dzień, jak i na cały konwent. Organizatorzy postanowili zachęcić potencjalnych uczestników, do wzięcia udziału w konwencie, umożliwiając zdobycie zdobycie konsoli Nintendo Switch, wraz z grą The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Każdy kto do 8 października zakupi bilet na całej wydarzenie i napisze komentarz, na facebookowym fanpage’u Anime24.pl, z odpowiedzią na pytanie Jaki jest twój powód by jechać na AnimeCon Halloween?” - ma okazję wygrać wspomniane nagrody.

czytaj więcej »

Konkurs Hanafuda - wyniki

28.04.2017 Sebastian Homan

Wybraliśmy 2 zwycięskie komentarze a nagrody otrzymują:

  1. Karolina Donosewicz
  2. Dagmara Stawińska

Gratulujemy! Dziękujemy również wszystkim za udział i zapraszamy do naszych kolejnych konkursów.

W rozwinięciu aktualności znajdują się komentarze, które najbardziej nam się spodobaly.

czytaj więcej »

Konkurs Hanafuda

23.04.2017 Sebastian Homan

Konkurs specjalnie dla naszych fanów w portalu Facebook. Do wygrania 2 egzemplarze gry Hanafuda.

Zadanie: napisanie odpowiedzi na pytanie konkursowego w postaci komentarza na stronie www.facebook.com/konnichiwapl

Pytanie jest następujące: „Która pora roku w Japonii jest według Ciebie najpiękniejsza i dlaczego?”. Na odpowiedzi czekamy do 26 kwietnia 2017r. g. 23:59.

Sponsorem nagród jest Fabryka Kart Trefl Kraków

Regulamin konkursu

czytaj więcej »

Konkurs „Nasza młodsza siostra”

06.05.2016 Sebastian Homan

Konkurs specjalnie dla naszych fanów w portalu Facebook.  Do wygrania 3 podwójne wejściówki do Kina Muranów w Warszawie na film „Nasza młodsza siostra”.

Zadanie: napisanie odpowiedzi na pytanie konkursowego w postaci komentarza na stronie www.facebook.com/konnichiwapl

Pytanie jest następujące: „która postać z mangi lub anime mogłaby być Twoją siostrą i dlaczego?”.

Regulamin konkursu

czytaj więcej »

Konkurs "Miyavi w Polsce"

02.09.2015 Sebastian Homan

Konkurs specjalnie dla naszych fanów w portalu Facebook.  Do wygrania 3 wejściówki na koncert Miyaviego w Warszawie ufundowane przez Klub Stodoła.

Zadanie konkursowe: napisanie komentarza do postu konkursowego na stronie www.facebook.com/konnichiwapl

W treści prosimy napisać dlaczego właśnie Tobie powinniśmy przekazać wejściówkę na koncert?

Regulamin konkursu

czytaj więcej »

Konkurs „Japoński Fiszki Pisz i czytaj” dla fanów na Facebooku.

25.08.2015 Sebastian Homan

Konkurs specjalnie dla naszych fanów w portalu Facebook. Do wygrania 2 egzemplarze fiszek do nauki języka japońskiego, które ufundowało Wydawnictwo Edgard.

Zadanie konkursowe: napisanie komentarza do postu konkursowego na stronie www.facebook.com/konnichiwapl W treści komentarza prosimy napisać, którego ze znanych Japończyków chciałbyś/chciałabyś poznać osobiście i dlaczego?

Regulamin konkursu

czytaj więcej »

Konkurs "Dzienniki japońskie. Zapiski z roku Królika i roku Konia"

12.06.2015 Sebastian Homan

Kolejny konkurs specjalnie dla naszych fanów w portalu Facebook.  Do wygrania 2 egzemplarze książki "Dzienniki japońskie. Zapiski z roku Królika i roku Konia", które ufundowało Wydawnictwo Znak Literanova.

Zadanie konkursowe: napisanie komentarza do postu konkursowego na stronie www.facebook.com/konnichiwapl W treści prosimy napisać który z japońskich zwyczajów (obyczajów) warto byłoby przenieść do Polski i dlaczego?

Regulamin konkursu

czytaj więcej »

Konkurs "Japonizacja. Anime i jego konteksty" dla fanów na Facebooku

27.10.2014 Sebastian Homan

Kolejny konkurs specjalnie dla naszych fanów w portalu Facebook.  Do wygrania 1 egzemplarz książki "Japonizacja. Anime i jego konteksty" Piotra Siudy i Anny Koralewskiej, który ufundowało Wydawnictwo Naukowe Katedra.

Zadanie konkursowe: napisanie komentarza do postu konkursowego na stronie www.facebook.com/konnichiwapl W treści prosimy napisać jaka jest Wasza ulubiona manga i wyjaśnić dlaczego?

Regulamin konkursu

czytaj więcej »

II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ZAMANGOWANI NA MAXA

12.10.2013 Sebastian Homan

To już druga edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego związanego z tematyką mangową. Tym razem zapraszamy do udziału trzy grupy wiekowe. Uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VI), gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.

W tym roku prace będą przedstawiały krótką formę komiksową (3 kadry). Będą to rysowane historyjki z udziałem bohaterów w stylu mangi oraz z charakterystycznymi dymkami z wypowiedziami postaci.

Więcej informacji: www.zso14.eu

czytaj więcej »

Wyniki konkursu - Tradycje kulinarne Japonii

29.11.2012 Sebastian Homan

Informujemy, że nasz kolejny konkurs został rozstrzygnięty. Nagrodami w konkursie były 2 książki "Tradycje kulinarne Japonii" ufundowane przez Wydawnictwo Hanami. Napłynęło do nas bardzo wiele zgłoszeń z odpowiedzią na pytanie dotyczące ulubionego dania kuchnii japońskiej. Wybór 2 osób, które zostały nagrodzone był bardzo, bardzo trudny i czasochłonny.

Dziękujemy wszystkim osobom za udział w konkursie a także gratulacje dla zwycięzców! W rozwinięciu aktualności znajdują się 2 zwycięskie odpowiedzi na pytanie konkursowe.

czytaj więcej »

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij