Loading...

Tag - konkurs

Konkurs „Nasza młodsza siostra”

06.05.2016 Sebastian Homan

Konkurs specjalnie dla naszych fanów w portalu Facebook.  Do wygrania 3 podwójne wejściówki do Kina Muranów w Warszawie na film „Nasza młodsza siostra”.

Zadanie: napisanie odpowiedzi na pytanie konkursowego w postaci komentarza na stronie www.facebook.com/konnichiwapl

Pytanie jest następujące: „która postać z mangi lub anime mogłaby być Twoją siostrą i dlaczego?”.

Regulamin konkursu

czytaj więcej »

Konkurs "Miyavi w Polsce"

02.09.2015 Sebastian Homan

Konkurs specjalnie dla naszych fanów w portalu Facebook.  Do wygrania 3 wejściówki na koncert Miyaviego w Warszawie ufundowane przez Klub Stodoła.

Zadanie konkursowe: napisanie komentarza do postu konkursowego na stronie www.facebook.com/konnichiwapl

W treści prosimy napisać dlaczego właśnie Tobie powinniśmy przekazać wejściówkę na koncert?

Regulamin konkursu

czytaj więcej »

Konkurs „Japoński Fiszki Pisz i czytaj” dla fanów na Facebooku.

25.08.2015 Sebastian Homan

Konkurs specjalnie dla naszych fanów w portalu Facebook. Do wygrania 2 egzemplarze fiszek do nauki języka japońskiego, które ufundowało Wydawnictwo Edgard.

Zadanie konkursowe: napisanie komentarza do postu konkursowego na stronie www.facebook.com/konnichiwapl W treści komentarza prosimy napisać, którego ze znanych Japończyków chciałbyś/chciałabyś poznać osobiście i dlaczego?

Regulamin konkursu

czytaj więcej »

Konkurs "Dzienniki japońskie. Zapiski z roku Królika i roku Konia"

12.06.2015 Sebastian Homan

Kolejny konkurs specjalnie dla naszych fanów w portalu Facebook.  Do wygrania 2 egzemplarze książki "Dzienniki japońskie. Zapiski z roku Królika i roku Konia", które ufundowało Wydawnictwo Znak Literanova.

Zadanie konkursowe: napisanie komentarza do postu konkursowego na stronie www.facebook.com/konnichiwapl W treści prosimy napisać który z japońskich zwyczajów (obyczajów) warto byłoby przenieść do Polski i dlaczego?

Regulamin konkursu

czytaj więcej »

Konkurs "Japonizacja. Anime i jego konteksty" dla fanów na Facebooku

27.10.2014 Sebastian Homan

Kolejny konkurs specjalnie dla naszych fanów w portalu Facebook.  Do wygrania 1 egzemplarz książki "Japonizacja. Anime i jego konteksty" Piotra Siudy i Anny Koralewskiej, który ufundowało Wydawnictwo Naukowe Katedra.

Zadanie konkursowe: napisanie komentarza do postu konkursowego na stronie www.facebook.com/konnichiwapl W treści prosimy napisać jaka jest Wasza ulubiona manga i wyjaśnić dlaczego?

Regulamin konkursu

czytaj więcej »

II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ZAMANGOWANI NA MAXA

12.10.2013 Sebastian Homan

To już druga edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego związanego z tematyką mangową. Tym razem zapraszamy do udziału trzy grupy wiekowe. Uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VI), gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.

W tym roku prace będą przedstawiały krótką formę komiksową (3 kadry). Będą to rysowane historyjki z udziałem bohaterów w stylu mangi oraz z charakterystycznymi dymkami z wypowiedziami postaci.

Więcej informacji: www.zso14.eu

czytaj więcej »

Wyniki konkursu - Tradycje kulinarne Japonii

29.11.2012 Sebastian Homan

Informujemy, że nasz kolejny konkurs został rozstrzygnięty. Nagrodami w konkursie były 2 książki "Tradycje kulinarne Japonii" ufundowane przez Wydawnictwo Hanami. Napłynęło do nas bardzo wiele zgłoszeń z odpowiedzią na pytanie dotyczące ulubionego dania kuchnii japońskiej. Wybór 2 osób, które zostały nagrodzone był bardzo, bardzo trudny i czasochłonny.

Dziękujemy wszystkim osobom za udział w konkursie a także gratulacje dla zwycięzców! W rozwinięciu aktualności znajdują się 2 zwycięskie odpowiedzi na pytanie konkursowe.

czytaj więcej »

Wyniki konkursu - Japoński Intensywny kurs dla początkujących

26.11.2012 Sebastian Homan

Informujemy, że konkurs "Japoński Intensywny kurs dla początkujących" został rozstrzygnięty. Nagrodami w konkursie były 2 kody, które umożliwiają korzystanie z Japońskiego Intensywnego kursu dla początkujących (dostępnego pod adresem www.multikurs.pl/multikurs,kursy,3,22.html) bezpłatnie przez 3 miesiące od uruchomienia kodu.

Dziękujemy wszystkim osobom za udział w konkursie a także gratulacje dla zwycięzców! W rozwinięciu aktualności znajdują się 2 zwycięskie odpowiedzi na pytanie konkursowe.

czytaj więcej »

Konkurs - Tradycje kulinarne Japonii

16.11.2012 Sebastian Homan

Przedwczoraj ogłosiliśmy konkurs w którym do wygrania są 3 miesięczne kursy japońskiego a już teraz zapraszamy do kolejnego konkursu w którym możecie wygrać egzemplarze książki "Tradycje kulinarne Japonii" ufundowane przez wydawnictwo Hanami.

"Tradycje kulinarne Japonii" - książka ta poświęcona jest historii oraz tradycjom kulinarnym Kraju Kwitnącej Wiśni. Poza opisami produktów spożywczych i technik kulinarnych stosowanych w różnych okresach historycznych odnaleźć w niej można ciekawe informacje dotyczące roli jedzenia w życiu Japończyków na przestrzeni dziejów.

Serdecznie zapraszamy także na blog Kuchniokracja (www.kuchniokracja.hanami.pl) prowadzony jest przez autorkę książki "Tradycje kulinarne Japonii". Na blogu znajdują się teksty o kulturze kulinarnej oraz przepisy na dania kuchni azjatyckiej i nie tylko (desery z zieloną herbatą, misoshiru, sushi itd.). 14 listopada na Kuchniokracji ruszyła seria poświęconą współczesnym odmianom sushi.

czytaj więcej »

Konkurs - Japoński Intensywny kurs dla początkujących

14.11.2012 Sebastian Homan

Zapraszamy do konkursu  w którym do wygrania są 2 kody, które umożliwiają korzystanie z Japońskiego Intensywnego kursu dla początkujących (dostępnego pod adresem
www.multikurs.pl/multikurs,kursy,3,22.html ) bezpłatnie przez 3 miesiące od uruchomienia kodu.

Japoński Intensywny kurs dla początkujących to nowoczesny multimedialny kurs online, który intensywnie i kompleksowo uczy języka japońskiego. Kurs online obejmuje naukę języka japońskiego na poziomie podstawowym (A1-A2). Materiał zgromadzony w kursie odpowiada 4 semestrom nauki na kursach stacjonarnych. Został stworzony przez metodyków z kilkunastoletnim doświadczeniem oraz native speakerów.

czytaj więcej »

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij