Tag - konkurs

Konkurs "Origami. Kwiaty z papieru"

21.04.2011 Sebastian Homan

Zapraszamy do SMS-owego konkursu w którym można wygrać książkę "Origami. Kwiaty z papieru" ufundowaną przez wydawnictwo RM. Zadanie konkursowe polega na oszacowaniu z ilu kwadratowych kartek papieru został zbudowany wielościan, którego zdjęcie znajduje się w rozwinięciu tego newsa.


Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać SMS-a na numer 7136 o treści "KOD.ORIGAMI XX TWOJ_EMAIL" gdzie XX - to liczba będąca odpowiedzią na pytanie a TWOJ_EMAIL to adres email, który posłuży do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Przykładowa treść SMS-a konkursowego jest następująca:
"KOD.ORIGAMI 100 redakcja@konnichiwa.pl", uwaga proszę pamiętać o "spacji" po słowie origami! Koszt sms-a 1,23 zł z VAT.

Wygra osoba, która udzieli prawidłowej odpowiedzi - w przypadku gdy 2 (lub więcej) osoby udzielą poprawnej odpowiedzi to decydować będzie kolejność wysłania SMS-a. Osoba uczestnicząca w konkursie może wysłać dowolną ilość smsów. Konkurs potrwa do 25 kwietnia do godziny 23:59

Zapraszamy do zabawy!

czytaj więcej »

Konkurs urodzinowy - wyniki

18.10.2010 Sebastian Homan

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym urodzinowym konkursie. Postanowiliśmy nagrodzić następujące 3 osoby:

Sławek Zawadka: "Ohayō, arigato, kudasai - gdy tak Twoje serce gra odwiedź stronę Konnichiwa, a Japonia stanie się Tobie jeszcze bliższa."
Krzysztof Kaa:  "Konnichiwa - niech wiśnia zakwitnie w Twoim sercu!".
Bibianna Wolny: "Japonia jeszcze nigdy nie była tak blisko - przekonaj się sam odwiedź www.konnichiwa.pl".

Gratulujemy a zwycięzców prosimy o wysłanie adresu korespondencyjnego na redakcyjny adres email tj. redakcja@konnichiwa.pl

czytaj więcej »

Konkurs na 9-te urodziny Konnichiwa.pl

01.10.2010 Sebastian Homan

Z okazji 9-tych urodzin naszej strony zapraszamy do urodzinowego konkursu w którym do wygrania są 3 filmy DVD "Miecz zagłady". Konkurs polega na wymyśleniu hasła (sloganu) reklamowego związanego z portalem Konnichiwa.pl. Wymyślone hasło należy zamieścić w postaci komentarza pod notatką ogłaszającą konkurs na stronie http://www.facebook.com/konnichiwapl.  Długość hasła i forma są dowolne, ograniczone jedynie możliwościami technicznymi serwisu Facebook oraz fantazją uczestników. Sam konkurs to okazja do popisania się kreatywnością, poczuciem humoru oraz szansa do zgarnięcia nagrody.

czytaj więcej »

Konkurs dla naszych fanów na Facebooku i Naszej Klasie

07.05.2010 Sebastian Homan

W portalach Facebook oraz Nasza Klasa pojawiły się pytania konkursowe. Każdy ma szanse wygrać film DVD "Lady Snowblood".  Dwie osoby, które odpowiedzą jako pierwsze prawidłowo (zamieszczając odpowiedź jako komentarz do profilu) otrzymają od naszej redakcji nagrody. Pytania są bardzo proste więc zapraszam do zabawy. Sponsor nagród: www.azjamania.pl

Wystarczyło kilka minut na 2 prawidłowe odpowiedzi. Gratulujemy wygranej. Już za kilka dni kolejne konkursy dla naszych czytelników.

czytaj więcej »

Konkurs dla naszych fanów na Facebooku i Naszej Klasie

05.05.2010 Sebastian Homan

Już w najbliższy piątek osoby, które zostały fanami Konnichiwa.pl na Facebooku lub dodały nasz profil do znajomych na Naszej Klasie będą miały szanse wygrać film DVD "Lady Snowblood". W godzinach wieczornych (po godzinie 18) ukażą się w tych portalach pytania konkursowe (po 1 dla każdego portalu).  Dwie osoby, które odpowiedzą jako pierwsze prawidłowo (zamieszczając odpowiedź jako komentarz do profilu) otrzymają od naszej redakcji nagrody.

czytaj więcej »

Konkurs

04.11.2009 Vivi

Zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym przez sklep www.amazonka.pl i nasz wortal.
Aby wziąć w nim udział wystarczy w odpowiednim temacie na naszym forum odpowiedzieć na pytanie - którego japońskiego artystę cenisz najbardziej? Najciekawszą wypowiedź nagrodzimy kursem nauki języka japońskiego. Temat konkursowy na forum

czytaj więcej »

Konkurs na bajkę - "Moja przygoda z Japonią"

22.04.2008 Vivi

"Moja przygoda z Japonią" - konkurs dla pisarzy i twórców w wieku od 3 lat do 100.
Dlaczego każdy Japończyk powinien choć raz w życiu wejść na górę Fudżi? Albo czym się różni ogród pejzażowy od ogrodu zen? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w encyklopedii. Można też wybrać się w bajeczną podróż do Kraju Wschodzącego Słońca, przenieść się w świat magii i fantazji, stworzyć własną opowieść o Japonii, jej kulturze i ludziach tam mieszkających.

czytaj więcej »

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij