Tag - konkurs

Wyniki konkursu - Japoński Intensywny kurs dla początkujących

26.11.2012 Sebastian Homan

Informujemy, że konkurs "Japoński Intensywny kurs dla początkujących" został rozstrzygnięty. Nagrodami w konkursie były 2 kody, które umożliwiają korzystanie z Japońskiego Intensywnego kursu dla początkujących (dostępnego pod adresem www.multikurs.pl/multikurs,kursy,3,22.html) bezpłatnie przez 3 miesiące od uruchomienia kodu.

Dziękujemy wszystkim osobom za udział w konkursie a także gratulacje dla zwycięzców! W rozwinięciu aktualności znajdują się 2 zwycięskie odpowiedzi na pytanie konkursowe.

czytaj więcej »

Konkurs - Tradycje kulinarne Japonii

16.11.2012 Sebastian Homan

Przedwczoraj ogłosiliśmy konkurs w którym do wygrania są 3 miesięczne kursy japońskiego a już teraz zapraszamy do kolejnego konkursu w którym możecie wygrać egzemplarze książki "Tradycje kulinarne Japonii" ufundowane przez wydawnictwo Hanami.

"Tradycje kulinarne Japonii" - książka ta poświęcona jest historii oraz tradycjom kulinarnym Kraju Kwitnącej Wiśni. Poza opisami produktów spożywczych i technik kulinarnych stosowanych w różnych okresach historycznych odnaleźć w niej można ciekawe informacje dotyczące roli jedzenia w życiu Japończyków na przestrzeni dziejów.

Serdecznie zapraszamy także na blog Kuchniokracja (www.kuchniokracja.hanami.pl) prowadzony jest przez autorkę książki "Tradycje kulinarne Japonii". Na blogu znajdują się teksty o kulturze kulinarnej oraz przepisy na dania kuchni azjatyckiej i nie tylko (desery z zieloną herbatą, misoshiru, sushi itd.). 14 listopada na Kuchniokracji ruszyła seria poświęconą współczesnym odmianom sushi.

czytaj więcej »

Konkurs - Japoński Intensywny kurs dla początkujących

14.11.2012 Sebastian Homan

Zapraszamy do konkursu  w którym do wygrania są 2 kody, które umożliwiają korzystanie z Japońskiego Intensywnego kursu dla początkujących (dostępnego pod adresem
www.multikurs.pl/multikurs,kursy,3,22.html ) bezpłatnie przez 3 miesiące od uruchomienia kodu.

Japoński Intensywny kurs dla początkujących to nowoczesny multimedialny kurs online, który intensywnie i kompleksowo uczy języka japońskiego. Kurs online obejmuje naukę języka japońskiego na poziomie podstawowym (A1-A2). Materiał zgromadzony w kursie odpowiada 4 semestrom nauki na kursach stacjonarnych. Został stworzony przez metodyków z kilkunastoletnim doświadczeniem oraz native speakerów.

czytaj więcej »

B-4nishment – dojazd, konkurs rysunkowy, sala gier karcianych, wejściówki

18.08.2012 Sebastian Homan

- Vichi mam dla ciebie zadanie.
- Słucham Yoshimo
- Jak wiesz Clocktower oddała się w nasze ręce by przekazać nam zapomniane technologie.
- Tak… Igrzyska Pary…
- Do rzeczy! Udasz się do wszystkich klanów aby zebrać wszystkie młode i zdolne osoby. Obiecaj ich ojcom i matkom, że nie zapomnimy o nich i w przyszłości za każde oddane pod naszą opiekę dziecko dostaną dostęp do technologii jakiej ten świat jeszcze nie widział. To nasza wielka szansa. Będziesz się nimi opiekował kiedy będą pobierać nauki Clocktower.
- Chcesz zrobić ze mnie niańkę dla zgrai bachorów? Przecież wiesz, że lepiej wymachuje mieczem niż grzechotką.
- Ta zgraja bachorów to nasza przyszłość. Wiem, że jesteś jednym z najlepszych wojowników, wojaczka z Tobą to czysta przyjemność. Ale po tylu latach wiem również, że tylko Tobie mógłbym powierzyć tak ogromną odpowiedzialność. Vichi – ufam Ci.

czytaj więcej »

Kup książkę o Japonii - wygraj tablet i iPody!

30.05.2012 Sebastian Homan

Złóż zamówienie na stronie księgarni selkar.pl w dniach: 23 maja - 17 czerwca 2012 i zgarnij Tablet Asus Eee Pad Transformer TF101. W ofercie nie mogło oczywiście zabraknąć wielku książek poświęconych Japonii. Każdy miłośnik kultury Kraju Kwitnącej Wiśni znajdzie dla siebie interesujące tytuły książek min. kursy języka japońskiego, przewodniki po Japonii oraz książki, których autorem jest Haruki Murakami.

Strona konkursowa pod adresem: www.selkar.pl/zgarnij_tablet_i_ipody_n_34.html

czytaj więcej »

Konkurs rysowniczy z Visual Scene i wydawnictwem Omikami

21.12.2011 Sebastian Homan

Jak wiecie, w salonach prasowych marki empik i wybranych sklepach komiksowych od 2 grudnia nabyć możecie nowy numer magazynu „Visual Scene”. Wewnątrz m.in. wzmianka o konkursie haiku, tymczasem mamy dla Was niespodziankę – zorganizowany we współpracy z wydawnictwem Omikami konkurs yaoi/shōnen-ai.

czytaj więcej »

Wyniki konkursu "słownik japońsko-polski"

08.12.2011 Sebastian Homan

Informujemy, że konkurs został rozstrzygnięty. Nagrody w postaci 2 egzemplarzy słownika japońsko-polskiego (więcej informacji na stronie: www.jezykiobce.pl) zostały ufundowane przez wydawnictwo Edgard. Zwycięzcami zostają: Anna Laura Marszałek oraz Joanna Barcz.

Dziękujemy wszystkim osobom za udział w konkursie a także gratulacje dla zwycięzców! W rozwinięciu aktualności znajdują się 2 zwycięskie odpowiedzi na pytanie konkursowe.

czytaj więcej »

Konkurs - słownik japońsko-polski

03.12.2011 Sebastian Homan

W związku z promocją słownika japońsko-polskiego zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie, w którym można wygrać 2 egzemplarze słownika ufundowanego przez Wydawnictwo Edgard.

Zadanie konkursowe polega na odpowiedzi na pytanie: które miasto japońskie uważasz za najciekawsze i dlaczego? Odpowiedź należy przesłać do 6 grudnia (do godziny 23:59) na adres redakcja@konnichiwa.pl wpisując w tytule emaila „Konkurs”. Spośród nadesłanych odpowiedzi redakcja wybierze 2 najciekawsze, które zostaną nagrodzone. Regulamin konkursu.

Więcej informacji o słowniku na stronie: http://www.jezykiobce.pl/

czytaj więcej »

Konkurs urodzinowy - ostatnie 2 dni trwania

09.10.2011 Sebastian Homan

Przypominamy o naszym konkursie urodzinowym w którym można wygrać 6 filmów DVD. Konkurs trwa do jutra (tj. 10 października do godziny 23:59 włącznie) więc zostało już niewiele czasu na wygranie atrakcyjnych nagród. Szczegóły i zasady konkursu można znaleźć w jednej z poniższych aktualności zatytułowanej "Konkurs na 10 urodziny portalu". Zapraszamy do udziału w zabawie!

czytaj więcej »

Konkurs na 10 urodziny portalu

01.10.2011 Sebastian Homan

Z przyjemnością informujemy, że to już 10 lat odkąd powstał portal Konnichiwa.pl
Na tą okazję przygotowaliśmy konkurs urodzinowy w którym można wygrać 3 nagrody (łącznie 6 filmów DVD takich jak Lady Snowblood 2, Kill, Kwaidan). Szczegóły konkursu w dalszej części news'a.

czytaj więcej »

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij