Tag - hanami

Hanami na East Games United 2008

29.04.2008 Vivi

Firma Hanami będzie obecna podczas East Games United 2008.
Serdecznie zapraszamy na przygotowane przez nas atrakcje: prelekcję
pt. "Kuchnia japońska" prowadzoną przez Magdalenę Tomaszewską-Bolałek autorkę książki "Tradycje kulinarne Japonii" oraz pokaz (wraz z możliwością zagrania) tradycyjnej, japońskiej gry karcianej Hanafuda. Hanami będzie obecne na East Games United 2008 w sobotę 10 maja w godzinach 10-15.

W tym czasie zapraszamy również na nasze stoisko, na którym będzie można zakupić wszystkie nasze publikacje po promocyjnych cenach. Festiwal "East Games United" odbędzie się w dniach 9 - 11 maja 2008 w Białymstoku w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Politechniki Białostockiej. Więcej szczegółów o samym festiwalu na stronie http://www.egu.org.pl

Wydawnictwo Hanami
http://www.hanami.pl

czytaj więcej »

Balsamista - nowości wydawnicze Hanami

29.03.2008 Vivi

8 kwietnia do sprzedaży trafi 1 tom komiksu Balsamista autorstwa Mitsukazu Miara, natomiast drugi tom Balsamisty będzie miał premierę 9 czerwca 2008.
Balsamista to opowieść o śmierci, a raczej o tym, co czują ludzie, kiedy odchodzi ktoś bliski. Smutek, żal, rozgoryczenie. Te bolesne doświadczenia ciężko jest opisać. Balsamowanie zwłok daje żyjącym możliwość pożegnania się i pomaga w zachowaniu jak najlepszych wspomnień o zmarłym.

Dla Mamiya Shinjiro bycie balsamistą to coś więcej niż praca. Wdzięczność rodzin zmarłych i poczucie robienia czegoś ważnego to pozytywne strony tego zawodu. Jednakże jest jeszcze aspekt negatywny wynikający z codziennego obcowania ze śmiercią...

Wydawnictwo Hanami
http://www.hanami.pl

czytaj więcej »

Zapowiedzi wydawnicze Hanami

09.01.2008 Vivi

Już od 9 stycznia rozpocznie się przedpremierowa sprzedaż 3. tomu Suppli. Oferta dotyczy wybranych punktów (Komikslandia, sklep Gildia.pl, sklep internetowy Hanami). Do pozostałych sklepów komiks powinien trafić 18 stycznia 2008. Jednakże ze względu na trwające w styczniu inwentaryzacje w dużych sieciach (np. Empik) Suppli może się pojawić z drobnym opóźnieniem.

W roku 2007 udało się nam wprowadzić na polski rynek fantastykę japońską oraz rozpocząć wydawanie komiksów. Ze względu na zadowalające wyniki sprzedaży zamierzamy kontynuować wydawanie pozycji z obu segmentów.

W nadchodzącym 2008 roku planujemy wydanie 2-3 powieści z serii Fantastyczna Japonia, pierwszą z nich będzie zapowiadana na koniec lutego książka "Mistrz Pu Pu", informację o pozostałych pozycjach przedstawimy wiosną.

czytaj więcej »

Nowości wydawnicze Hanami

19.11.2007 Vivi

Hanami oraz Wydawnictwo Styks nawiązały współpracę, której efektem jest polska edycja Hanafudy - tradycyjnej, japońskiej gry karcianej. 48 kart podzielonych na 12 miesięcy zdobią tradycyjne motywy roślinne i zwierzęce. W latach 70. i 80. XX wieku była ona bardzo popularna wśród japońskiej mafii yakuza. Obecnie w Hanafudę chętnie grywa się także na Hawajach i w Korei.

czytaj więcej »

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij