Tag - hanami

Nowości wydawnicze Hanami

29.04.2009 Vivi

30 czerwca 2009 roku ukaże się w Polsce kolejny komiks Jiro Taniguchiego. Tym razem będzie to "Zoo zimą".

Rok 1996. Hamaguchi, młody chłopak, przyjeżdża do Kioto, gdzie zatrudnia się w niewielkim zakładzie tekstylnym. Wolne chwile spędza z dala od kolegów z firmy - rysując zwierzęta w zoo. Jednak jego w miarę ułożone życie zakłóca nieposłuszna córka właściciela zakładu. Co więcej, praca nie przynosi mu zadowolenia, więc gdy znajomy z Tokio mówi mu o wakacie na pewnym stanowisku, Hamaguchi rzuca wszystko i wyjeżdża do stolicy. Tam poznaje fach twórcy komiksowego i światek bohemy.

czytaj więcej »

Nowości wydawnicze Hanami

09.02.2009 Vivi

Balsamista 5 autorstwa Mitsukazu Mihary. Komiks trafi do sprzedaży 20 marca 2009 roku.

Miłość to nie tylko szczęście, to również cierpienie. Z pozoru tak proste, podstawowe uczucie nie zawsze łatwo jest wyrazić. Czasem brakuje odpowiednich słów, innym razem odwagi, by wypowiedzieć nawet jedno zdanie.  Miłość jest wierną przyjaciółką śmierci. Obie ukryte są w pocałunkach zazdrosnych do szaleństwa mężów, w tęsknych spojrzeniach za bliską osobą i w potokach łez nieszczęśliwych kochanków.

czytaj więcej »

Nowości wydawnicze Hanami

27.01.2009 Vivi

W lutym ukaże się 7 tom "Suppli" autorstwa Mari Okazaki, 20 marca będą miały premierę: 5 tom "Balsamisty" - Mitsukazu Mihary oraz nowa mini-seria: "Muzyka Marie" stworzona przez Usamaru Furuyę. Drugi i zarazem ostatni tom tej serii trafi do sprzedaży 15 maja 2009 roku. Ponadto w marcu zostanie wydany kolejny komiks autorstwa Jiro Taniguchiego.

Usamaru Furuya - "Muzyka Marie 1"
Ziemia Pirito to niezwykła kraina, gdzie tolerancyjni ludzie darzą sąsiadów poszanowaniem i sumiennie wykonują swoją pracę. Nie inaczej jest w Jiru, mieście-atelier. Jego mieszkańcy to mistrzowie w wytwarzaniu urządzeń pomagających ludziom w ich codziennych zajęciach. Obywatele Jiru wierzą, że czuwa nad nimi Marie. Czuje to również Kai, chłopak obdarzony nadludzkim zmysłem słuchu. Nie tylko słyszy odległe odgłosy, lecz uderzając w skałę jest również w stanie rozpoznać, jakie minerały kryją się w jej głębi. Co więcej, słyszy muzykę Marie.

czytaj więcej »

Nowości wydawnicze Hanami

13.11.2008 Vivi

"Balsamista" tom 4 trafi do sprzedaży 14 listopada 2008 roku.
Śmierć przychodzi nieoczekiwanie i zawsze wybiera nieodpowiedni moment. Zabiera to, co najcenniejsze, pozostawiając po sobie smutek oraz rozpacz. Niszczy cudowne plany na przyszłość, niweczy marzenia i odbiera radość życia. Są jednak tacy, którzy czekają na nią z niecierpliwością. Ludzie samotni, niekochani, chorzy, ci których codzienność przytłacza o wiele bardziej niż widmo końca. Dla nich śmierć nie jest nieuchronną ostatecznością lecz wybawieniem.

czytaj więcej »

Nowości wydawnicze Hanami

12.10.2008 Vivi

Wszystkie październikowe nowości Hanami: "Ikar", "Dynia z majonezem" oraz "Wędrowiec z tundry" są już dostępne w większości sklepów komiksowych (stacjonarnych i internetowych) oraz w sklepie internetowym Hanami. W ciągu 2-3 tygodni powinny pojawić się również w Empikach.

http://www.hanami.pl
http://www.imprezy.hanami.pl
http://www.wydawnictwo.hanami.pl

czytaj więcej »

Nowości wydawnicze Hanami

17.09.2008 Vivi

Jesienią trafi do sprzedaży komiks "Ikar" autorstwa Jiro Taniguchiego oraz Mobiusa. Będzie to edycja limitowana, w twardej oprawie, wydana na wysokiej jakości papierze kredowym.
Ikar byłby zwykłym chłopcem, gdyby nie jego niesamowita umiejętność. To najprawdopodobniej jedyny człowiek na Ziemi, który potrafi latać. Całe życie spędził w laboratorium, zupełnie odizolowany od świata, poddawany rozmaitym testom. Mimo dwudziestu lat, jest nadal łatwowierny i pogodny niczym dziecko. Przyszłość jednak niesie ze sobą wiele zmian. Chłopak zaczyna dojrzewać i marzyć o błękitnym niebie.

czytaj więcej »

Nowości wydawnicze Hanami

21.08.2008 Vivi

"Wędrowiec z tundry" - Jiro Taniguchi Wędrowiec z tundry to zbiór sześciu nowel graficznych, których bohaterowie mierzą się z dziką naturą i lepiej poznają samych siebie. Opowiadania inspirowane twórczością Jacka Londona; eksploracja morskich głębinach; losy twórcy komiksowego - historie zawarte w tym tomie pokazują kunszt artystyczny autora zarówno w warstwie rysunkowej, jak i fabularnej. Świat, jaki przedstawia laureat licznych nagród komiksowych - Jiro Taniguchi, czasem przeraża, czasem wzrusza, ale na pewno wywiera na czytelniku silne wrażenie.

czytaj więcej »

"Dynia z majonezem" - nowości wydawnicze Hanami

19.07.2008 Vivi

Pierwszą jesienną nowością wydawnictwa Hanami będzie komiks "Dynia z majonezem" autorstwa
Kiriko Nananan.

Miho i Seiichi od półtorej roku mieszkają razem w niewielkim mieszkaniu. Ona pracuje w sklepie i jest przeciętną japońską dziewczyną. On to młody muzyk, który marzy o karierze w branży. Niestety ciągle jest bezrobotny, przez co cały ciężar utrzymania spada na Miho. Ze względu na trudną sytuację finansową dziewczyna podejmuję dodatkową pracę w nocnym klubie.

czytaj więcej »

Suppli tom 6 - nowości wydawnicze Hanami

03.07.2008 Vivi

6 tom Suppli trafi do sprzedaży 16 lipca 2008 roku.

Fujii próbuje wmówić sobie, że nie będzie angażować się w związki z mężczyznami, ale przecież prędzej czy później przychodzi taki moment, że każdy potrzebuje bliskości. Minami postanawia wypełnić emocjonalną pustkę w swoim życiu. Oczywiście robi to na swój sposób.
W pracy poza codziennymi zajęciami Fujii ma jeszcze na głowie szkolenie nowej pracownicy Amano. Do tego rozpoczyna pracę z panem Katagiri - osobistością znaną oraz cenioną w branży. Mężczyzna ten jest miły i czarujący, ale czy współpraca z nim będzie łatwa?

Format: 150 x 210 mm
Seria: Suppli
Oprawa: Miękka
Cena okładkowa: 26 zł
ISBN 978-83-60740-12-5
Data publikacji: 16 lipca 2008
Komiks dla dorosłych

Wydawnictwo Hanami
http://www.hanami.pl

czytaj więcej »

Suppli 5 i Balsamista 2 - nowości wydawnicze Hanami

20.05.2008 Vivi

Do sprzedaży trafił właśnie 5 tom serii "Suppli" autorstwa Mari Okazaki. W sieci Empik komiks dostępny będzie w ciągu 1-2 tygodni.

Praca w życiu Fujii zajmuje najważniejsze miejsce, pochłania prawie całą jej energię i pełni rolę antidotum na wszystkie problemy. Jest również przyczyną stresów i zwątpień. W końcu jak mówi sama Minami: "Praca to nie jest robienie w 100% tego, co się lubi". W firmie rozpoczął się właśnie okres przyjmowania i szkolenia nowych pracowników. W kwestii klientów nic się jednak nie zmienia, ciągle są wymagający i kapryśni. Każdy z bohaterów ma niewiele czasu na życie prywatne oraz bagaż przykrych doświadczeń. Koda stracił bliską osobę, luzacki Sahara miał trudne dzieciństwo. Wszystkie postacie pojawiające się w Suppli łączy wspólna cecha, każda z nich tak, jak większość ludzi na świecie, boi się samotności i braku akceptacji.

czytaj więcej »

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij