Mity i legendy: Bóg Biedy czyli fortuna kołem się toczy

Siedzimy z żonką i popijając zieloną herbatę rozprawiamy o doczesnych sprawach świata tego. O tym, że nic nie jest na zawsze, że wszystko zmienia się zgodnie z konceptem panta rhei Heraklita i wydaje się, że nic człowiek temu nie może zaradzić... Ale, czy na prawdę nie może?- rzucam pytanie, przeświadczony też o tym, że jednak człowiek może być kowalem własnego losu. Chociażby od czasu do czasu...

Autor: Andrzej Siedlecki
Data dodania artykułu: 18.01.2014
Data modyfikacji artykułu: 14.02.2016
Prawa autorskie »

Prawa autorskie

W naszym wortalu Konnichiwa.pl pojawiło się wiele tekstów, które zostały nadesłane do redakcji. Mimo starań nie jesteśmy w stanie sprawdzić czy dany tekst nie łamie praw autorskich i nie jest plagiatem. W związku z tym prosimy o zgłaszanie takich tekstów pod adresem redakcja@konnichiwa.pl a ich autorów przepraszamy.

Na stronach serwisu Konnichiwa.pl znajdują się także teksty i zdjęcia pochodzące z innych stron www lub gazet/magazynów - jednak nasza redakcja otrzymała zgodę na ich zamieszczenie lub znajdowała się przy nich odpowiednia informacja o możliwości ich zamieszczenia z podaniem źródła.

Redakcja Konnichiwa.pl nie zezwala także na kopiowanie tekstów i zdjeć należących do członków redakcji bez uzyskania stosownej zgody.

Redakcja Konnichiwa.pl

« wstecz

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij