Aktualności

Recenzja fotozeszytu origamiDzięki uprzejmości firmy Saal Digital Polska miałem przyjemność przetestować jeden z ich produktów - fotozeszyt. Format który wybrałem to 13x18cm a rodzaj powierzchni - druk artystyczny charakteryzujący się delikatną strukturą. Jedną z moich pasji jest origami i właśnie taką tematykę albumu postanowiłem wybrać. Chciałem wykonać kompaktowych rozmiarów fotozeszyt tak aby zaprezentować innym osobom wykonane przeze mnie modele.

 

Sam fotozeszyt został zaprojektowany w specjalnej aplikacji służącej do kompleksowej realizacji zamówienia. Od momentu złożenia zamówienia do dostawy pod wskazany adres minęło zaledwie kilka dni. Warto dodać, że zamówienia są wysyłane z Niemiec więc czas realizacji jest bardzo krótki. Forma fotozeszytu w postaci skoroszytu zapewnia bardzo wygodne przeglądanie poszczególnych stron a sam produkt prezentuje się niezwykle elegancko. Okładka przednia i tylna zabezpieczona jest dodatkowo "kartką" z półprzeźroczystego tworzywa. Jakość wydruku także mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Myślę, że fotozeszyt to dużo ciekawsza alternatywa niż zwykły album ze zdjęciami.

Jestem zadowolony w 100% z otrzymanego produktu i mogę gorąco polecić firmę Saal Digital.

Galeria
Podziel się ze znajomymi
Komentarze

Ta strona internetowa używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików w przeglądarce to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce cookies. zamknij