Aktualności

Recenzja fotoksiążkiTym razem chciałbym podzielić się recenzją kolejnego produktu dostarczonego do mnie przez firmę Saal Digital Polska a mianowicie recenzją fotoksiążki zawierającą zdjęcia z 2 podróży do Kraju Kwitnącej Wiśni. Fotoksiążka została zaprojektowana w formacie A4 28x19 cm z użyciem matowego papieru fotograficznego, który charakteryzuje się wysoką jakością oraz brakiem widocznych odcisków palców. Dodatkowo wybrałem okładkę z watowaniem dla podkreślenia elegancji samego produktu. Do stworzenia projektu albumu skorzystałem z gotowej aplikacji dostarczonej przez Saal Digital.

Obsługa programu jest bardzo prosta i intuicyjna. Wystarczy wybrać zdjęcia, które chcemy zamieścić w naszej fotoksiążce, następnie układ poszczególnych stron oraz ewentualne "ozdobniki" podstron. Profesjonalni graficy mogą skorzystać z szablonów w formacie PSD lub przygotować własny projekt. Samo zamówienie złożyłem w niedzielę w godzinach wieczornych a zostało wysłane na mój adres już w poniedziałek około południa - tutaj duży plus za szybkość realizacji.

Po otrzymaniu produktu pierwsze co rzuciło mi się w oczy to wysoka gramatura papieru (można także zamówić wersję ekstra grubą) oraz fantastyczne odwzorowanie kolorów. Łączenie poszczególnych stron jest niemal niewidoczne co jest istotne jeśli zamieścimy zdjęcia znajdujące się na 2 stronach. Watowana matowa okładka wygląda bardzo ekskluzywnie jednak małym minusem jest, że widać na niej odciski palców.

Wśród osób, które zobaczyły gotowy produkt, pojawiły się opinie, że same zdjęcia ładniej prezentują się w fotoksiążce niż na ekranie monitora :-) Serdecznie polecam fotoksiążki wykonane przez firmę Saal Digital, które oferują szereg możliwości indywidualizacji projektu a także są bardzo wysokiej jakości. Z pewnością nie będziecie zawiedzenie a wręcz bardzo mile zaskoczeni po otrzymaniu gotowego produktu. Polecam!

Galeria
Podziel się ze znajomymi
Komentarze

Ta strona internetowa używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików w przeglądarce to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce cookies. zamknij