Aktualności

Marcowe nowości w Telewizji 2x2SŁUŻĄCA PRZEWODNICZĄCA - ODCINEK SPECJALNY
PREMIERA: 26 marca, godz. 19:00

Misaki przynosi do domu swój roboczy strój pokojówki, by naprawić go po przykrym wypadku w pracy. To daje jej mamie i siostrze okazję do zabawienia się kosztem Misaki. Bohaterka musi popracować jako służąca również we własnym domu, odbierając paczki z nagrodami wygranymi przez Suzunę, przynosząc z ogrodu wielkie kamienie i usługując swoim kolegom, którzy nieoczekiwanie wpadają na kolację.

SŁUŻĄCA PRZEWODNICZĄCA
26 marca, od 08:00 do 22:00

Ostatnia niedziela marca w 2x2 będzie pod znakiem uniformu służącej! W trakcie maratonu zostaną wyemitowane wszystkie odcinki serialu - łącznie z premierowym odcinkiem specjalnym.

OPIS SERIALU:
Liceum Seika, niegdyś będąca placówką tylko dla chłopców, staje się koedukacyjna, ale 80% jej uczniów nadal stanowią mężczyźni. Wszystko zmienia się, gdy po raz pierwszy w historii szkoły dziewczyna zostaje przewodniczącą samorządu uczniowskiego. Jest jednak coś o czym nikt nie wie... Misaki Ayuzawa po szkole dorabia w maid cafe!

O 2x2 TV
2x2 HD to nowy kanał dedykowany fanom animacji i gier. Stacja prezentuje najlepsze seriale animowane z całego świata - zarówno niepokazywane do tej pory nowości, jak i również kultowe seriale, które podbiły serca widzów. Grupą docelową kanału są starsze dzieci, młodzież i młodzi dorośli.

Podziel się ze znajomymi
Komentarze

Ta strona internetowa używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików w przeglądarce to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce cookies. zamknij