Aktualności

AnimeCon Halloween: Wygraj konsolę Nintendo SwitchW terminie 27 - 29 października, w Poznaniu, odbędzie się wydarzenie AnimeCon Halloween, czyli pierwszy konwent dla fanów mangi, anime i japońskiej kultury, organizowany przez redakcję portalu anime24.pl. Bilety na wydarzenie nadal są dostępne, zarówno na jeden dzień, jak i na cały konwent. Organizatorzy postanowili zachęcić potencjalnych uczestników, do wzięcia udziału w konwencie, umożliwiając zdobycie zdobycie konsoli Nintendo Switch, wraz z grą The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Każdy kto do 8 października zakupi bilet na całej wydarzenie i napisze komentarz, na facebookowym fanpage’u Anime24.pl, z odpowiedzią na pytanie Jaki jest twój powód by jechać na AnimeCon Halloween?” - ma okazję wygrać wspomniane nagrody.

AnimeCon Halloween odwiedzi wiele znakomitych osobistości świata Cosplayu, czyli niezwykle utalentowani twórcy i fotografowie strojów z gier, filmów i anime. Wśród gości znaleźli się: Shappi, Miko Cosplay, Michał Gwiazda (założyciel grupy Crafts of Two),  Dorian Makbeth, Studio Zachora, World by HOKA, Foto Czarny, oraz, pochodzący z Francji, Steeve Li Photography.

Organizatorzy nawiązali współpracę między innymi z portalem IGN Polska, polskim wydawnictwem Waneko i największym legalnym portalem z odcinkami anime na świecie, Crunchyroll. Ponadto, dzięki współpracy z FotoConem, zwycięzcy konkursu Cosplay na AnimeCon Halloween otrzymają gwarantowany wstęp na kolejną edycję FotoConu, czyli największego międzynarodowego wydarzenia dla fotografów i cosplayerów.

Link do konkursu: https://www.facebook.com/anime24pl/posts/1591237860897293:0

Podziel się ze znajomymi
Komentarze

Ta strona internetowa używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików w przeglądarce to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce cookies. zamknij