Tsuru Japan Festival

19.09.2013 12:56 Sebastian Homan

Klub Tsuru zaprasza was do Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku, przy ulicy Kościuszki 5, tym razem na dwudniowy konwent – “Tsuru Japan Festival”.

Tematyką przewodnią konwentu jest japoński festiwal, czekają więc na was koncerty, warsztaty tańca, charakteryzacji, rysowania, fotografii itp. W trakcie festiwalu do waszej dyspozycji zostanie oddane wiele sal tematycznych m.in.: Harry Potter room, gajdzin room, sala Fantasy, warsztatowa, karciana, z turniejami online itd.

Na naszej imprezie nie zabraknie też ciekawych gości m.in:

"Shappi" i" Issabel"- czołowych polskich cosplay'erek, która poprowadzą dla Was warsztaty cosplayowe.

Nikolo Doko - zajmującego się profesjonalnie charakteryzacją, z szczególnym zamiłowaniem do wszelkiego rodzaju ran oraz urazów, poprowadzi dla Was warsztaty charakteryzacji wraz z możliwością brania czynnego udziału!

Jakuba “Dem” Dębskiego – autora jednego z najpopularniejszych polskich komiksów internetowych “Duże Ilości Naraz Psów“, a także serii filmików na portalu Youtube “Ogarnij się” i “Demy kontra gry”.

Nie zabraknie też atrakcji, bez których nie obejdzie się żaden konwent czyli UltraStar (karaoke), DDR (maty do tańczenia), sali z konsolami, a także grami planszowymi, te i wiele innych atrakcji znajdziecie na naszym konwencie.

Więcej informacji o atrakcjach znajdziecie na stronie: tsuru.pl

« wstecz