Toruński Konwent Kultury Japońskiej OMAKAI

20.09.2012 13:58 Sebastian Homan

Toruński Konwent Kultury Japońskiej OMAKAI, który odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2012 w II Liceum Ogólnokształcącym im. Królowej Jadwigi przy ulicy Kosynierów Kościuszkowskich 6, to impreza, którą debiutuje nowa grupa konwentowa MERITUM. W programie imprezy przewidziane są spotkania z ciekawymi gośćmi oraz różnego rodzaju panele, konkursy i warsztaty. Patronat medialny nad konwentem objął portal Konnichiwa.pl

W sobotę o godzinie 21 rozpocznie się II tura rezerwacji, w której cena wejściówek wynosi 35zł. Będzie trwać do 7 października lub do wyczerpania wejściówek przeznaczonych na tę turę (150 sztuk). Przewidywana jest jeszcze jedna tura, w której cena wejściówek będzie wynosić odpowiednio 40zł. Rezerwacja odbywa się poprzez system FOUTON (http://fouton.omakai.pl/index.php). Cały czas trwa również zgłaszanie atrakcji (również przez system FOUTON).

Po więcej informacji zapraszamy na stronę konwentu (http://omakai.pl/) i fanpage grupy MERITUM na Facebooku (www.facebook.com/meritum.torun).
 

« wstecz