Dni Japonii w Czerwionce-Leszczynach

11.05.2017 11:18 Sebastian Homan

Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Czerwionce-Leszczynach, Klub Kultury Japońskiej oraz Stowarzyszenie Sztuki Japońskiej "Murasaki" zapraszają na "Dni Japonii", które odbędą się w dniach  30 maja - 6 czerwca 2017 w Czerwionce-Leszczynach. Podczas tego wydarzenia zaplanowane są warsztaty tańca japońskiego (1-3 czerwca) oraz koncertu zespołu bębniarzy z Tokio - Ikki w dniu 4 czerwca o godzinie 17:00.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

 

czytaj więcej »

"Flip Flappers: Fantazja vs. świat" - premiera nowego serialu anime już dzisiaj!

29.04.2017 17:11 Sebastian Homan

Poznaj świat ukryty za kurtyną rzeczywistości. Razem z Papiką i Coconą wyrusz do tajemniczego, fascynującego, ale i niebezpiecznego świata fantazji na poszukiwanie tajemniczych kryształów bezkształtu.

FLIP FLAPPERS: FANTAZJA VS. ŚWIAT
PREMIERA: 29 kwietnia, godz. 18:00

2x2 HD to nowy kanał dedykowany fanom animacji i gier. Stacja prezentuje najlepsze seriale animowane z całego świata - zarówno niepokazywane do tej pory nowości, jak i również kultowe seriale, które podbiły serca widzów. Grupą docelową kanału są starsze dzieci, młodzież i młodzi dorośli.

Konkurs Hanafuda - wyniki

28.04.2017 20:20 Sebastian Homan

Wybraliśmy 2 zwycięskie komentarze a nagrody otrzymują:

  1. Karolina Donosewicz
  2. Dagmara Stawińska

Gratulujemy! Dziękujemy również wszystkim za udział i zapraszamy do naszych kolejnych konkursów.

W rozwinięciu aktualności znajdują się komentarze, które najbardziej nam się spodobaly.

czytaj więcej »

Konkurs Hanafuda

23.04.2017 19:01 Sebastian Homan

Konkurs specjalnie dla naszych fanów w portalu Facebook. Do wygrania 2 egzemplarze gry Hanafuda.

Zadanie: napisanie odpowiedzi na pytanie konkursowego w postaci komentarza na stronie www.facebook.com/konnichiwapl

Pytanie jest następujące: „Która pora roku w Japonii jest według Ciebie najpiękniejsza i dlaczego?”. Na odpowiedzi czekamy do 26 kwietnia 2017r. g. 23:59.

Sponsorem nagród jest Fabryka Kart Trefl Kraków

Regulamin konkursu

czytaj więcej »

Wesołych Świąt Wielkanocnych

15.04.2017 12:00 Sebastian Homan

Serial "Flip Flappers: Fantazja vs. świat" w Telewizji 2x2

13.04.2017 08:50 Sebastian Homan

Życie spokojniej i grzecznej nastolatki, Cocony, zmienia się w chwili, gdy poznaje ona zwariowaną Papikę, która otwiera przed nią wrota do niesamowitego, fantastycznego świata pełnego cudów – Fantasmagorii. Dziewczyny otrzymują misję odnalezienia rozsianych w tej krainie tajemniczych fragmentów, które, jak głosi legenda, potrafią spełniać życzenia. W tym zadaniu pomaga im robot Bucuś i pracownicy organizacji Flip Flap. Bohaterki szybko przekonują się, że, choć niezwykle piękna, Fantasmagoria kryje w sobie wiele niebezpieczeństw.

czytaj więcej »

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij