Aktualizacja

05.12.2005 00:00 Kelly

Zapraszam na recenzję książki Jolanty Tubielewicz "Nara i Kioto"

Sakura News

03.12.2005 00:00 Kelly

Konnichiwa odrodzona po 10-dniowej przerwie, więc i Sakura News powracają przekazując swoim Czytelnikom informacje z Japonii i o Japonii. Zanim jednak przejdziemy do newsów informacja organizacyjna:

PORTAL KONNICHIWA POSZUKUJE WSPÓŁPRACOWNIKÓW.

Wymagania: zainteresowanie Japonią, chęć pogłębiania swojej wiedzy o tym pięknym kraju i ludziach go zamieszkujących, chęć dzielenia się ową wiedzą z innymi. Wiele działów czeka na osoby, które się nimi porządnie zajmą: od mangi do historii, od j-music do recenzji. Także nowe działy, których otwarcie jest planowane: recenzje filmów, kulinaria, japonistyczne role playing, a może i inne, które dopiero gdzieś majaczą się na horyzoncie, jak j-ligue, czekają na chętnych. Jeżeli jednak stwierdzasz, Drogi Czytelniku Sakura News, że nie jesteś najlepszy w pisaniu tekstów lub po prostu nie masz czasu, ale interesujesz się Japonią i chciałbyś coś od siebie wnieść w poznanie przez Polaków Kraju Kwitnącej Wiśni, to także nie problem. Sakura News, czy Encyklopedia to nowatorskie na skalę ogólnopolską przedsięwzięcia praktycznie wymagające wyłącznie krótkich, skondensowanych informacji, jeżeli natomiast chciałbyś, lecz obawiasz się, ze po prostu nie masz materiałów do redagowania powyższych, Konnichiwa Ci je zapewni bez najmniejszego problemu. Zapraszamy serdecznie i udzielamy (Vivi, Kelly) wszelkich informacji na temat współpracy i w ogóle dotyczących portalu.

czytaj więcej »

Konnichiwa powraca!

30.11.2005 00:00 Vivi

Witam ponownie po małej przerwie w funkcjonowaniu strony!
Pierwszą sprawą, która niewątpliwie została zauważona przez stałych gości naszej strony, jest zmiana grafiki strony. Jednak od razu zaznaczam, iż nie jest to wersja ostateczna! Z pewnością ulegnie zmianie system news'ów na bardziej atrakcyjny wizualnie, nastąpią modyfikacje loga oraz wiele innych elementów grafiki zostanie poprawionych. Zdecydowaliśmy się już wprowadzisz nową grafikę (bez wcześniej wymienionych zmian), dlatego iż dalsze poprawki spowodowałyby dalszą przerwę w działalności strony.
Wiele osób pewnie zapyta, dlaczego zielona wersja kolorystyczna? Odpowiem iż zupełnie przypadkiem ;-) Nieoznacza to iż będzie to jedyna wersja kolorystyczna...
Kod strony został zoptymalizowany oraz jest zgodny z XHTML 1.1

czytaj więcej »

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij