Przebudowa strony

03.06.2012 13:17 Sebastian Homan

Miło mi poinformować, że już wkrótce rozpoczną się prace nad całkowitą przebudową strony zarówno pod względem graficznym, technicznym jak i merytorycznym.  W planach jest m.in. korekta wszystkich tekstów znajdujących się na stronie oraz oczywiście dodanie wielu nowych materiałów. Postaramy się także zmniejszyć ilośc reklam widocznych na stronie - jednak z każdym rokiem z rosnącą ilością odwiedzin zwiększają się także koszty serwera i utrzymania strony.

Została już wybrana osoba, która zadba o nowy wizerunek od strony graficznej a jest nią Zbigniew Goik - zapraszamy do odwiedzin strony i zobaczenia galerii prac pod adresem www.zbigniewgoik.pl

Zachęcamy także wszystkich do podsyłania na adres redakcyjny redakcja@konnichiwa.pl swoich propozycji zmian, sugestii, pomysłów. Wszystkie spostrzeżenia i uwagi można także napisać na naszym forum dyskusyjnym lub w postaci komentarza na Facebooku. Dla najciekawszych pomysłów znajdzie się kilka egzemplarzy filmów DVD :)

Czeka nas bardzo dużo pracy i pierwsze efekty będzie można zobaczyć dopiero za kilkanaście tygodnii ale jeśli uda się zrealizować wszystkie założenia to jesteśmy przekonani, że warto będzie tyle czasu poczekać. Bardzo chętnie także przyjmiemy każdą pomoc czy to w postaci pisania aktualności związanych z Krajem Kwitnącej Wiśni, nowych artykułów, korekty treści na stronie itd. Każda Wasza pomoc się przyda :)

« wstecz