Poczuj smak orientu - patronat medialny

25.02.2009 00:00 Vivi

Miło mi poinformować, że wortal Konnichiwa objął patronatem medialnym projekt "Poczuj smak orientu " przygotowywany przez Organizację Studencką Paneuropa Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

Japonia, czyli Kraj Kwitnącej Wiśni, to niewątpliwe jedna z najbardziej magicznych i tajemniczych kultur świata. Który z nas nie chciały wcielić się samuraja i choć przez chwilę poczuć się prawdziwym wojownikiem? Chcesz nauczyć się władać samurajskim mieczem, a przynajmniej odkryć tajemnice jakie kryje w sobie samurajska katana? Nie możesz przegapić tego wydarzenia!

Zafascynowani niezwykłą kulturą Japonii członkowie organizacji Paneuropa, postanowili stworzyć projekt, który przybliży Wam klimat oraz atmosferę tego kraju. Już w marcu będziesz mógł przenieść się z nimi do świata wypełnionego po brzegi niepowtarzalnymi przygodami. Krok po kroku będziesz mógł odkrywać tajniki języka japońskiego oraz podziwiać pokaz walki mieczem. Projekt "Poczuj Smak Orientu" skierowany jest dla osób ciekawych świata oraz zafascynowanych kulturą i obyczajami Japonii, czyli właśnie dla Ciebie!

Projekt "Poczuj smak Orientu" składa się z dwóch części:
1. Na początku marca 2009 r. na terenie Akademii Ekonomicznej w Katowicach przeprowadzone zostaną prelekcje na temat kultury japońskiej połączone z pokazem sztuk walki.
2. Dni kultury japońskiej, które odbędą się 14 i 15 marca w Centrum Sztuki Filmowej w Katowicach.

http://www.paneuropa.eu.org/smakorientu/

 

« wstecz