Pierwszy wieczór autorski z książką "Mr Fugu" - relacja

31.03.2014 19:41 Sebastian Homan

Goście dopisali, zarówno Ci japońscy jak i polscy! Wsparcie tokijskiej Polonii było solidne i bardzo chciałabym wszystkim dziewczynom podziękować, za cały ten doping, kwiaty i upominki.

Miłą niespodzianką było pojawienie się również Pani Adachi Kazuko, która na pewno jest znana wielu osobom z opracowanego przez siebie słownika, japońsko- polskiego i polsko-japońskiego, jak i wielu baśni japońskich.

Na pierwszym wieczorze autorskim z książka "Mr. Fugu" było artystycznie, spontanicznie i wesoło,

Pani Kazuko przetłumaczyła na "gorąco" fragment z książki "Mr. Fugu" dla zebranych japońskich gości :) W ten sposób Japończycy mogli troszeczkę dowiedzieć się tego, co skrywa w sobie książka pt. "Mr. Fugu".

Akito Hibiki z grupy teatralnej Hibiki Family spontanicznie wcielił się w postać Mr. Fugu, czym wywołał niemałe zamieszanie wśród uczestników spotkania.

Dziękuje również firmie Daiwagiken Team która wsparła to spotkanie i wesprze kolejne które odbędzie się już niedługo, bo 23 kwietnia. Dziękuje również portalowi konnichiwa.pl za wsparcie medialne.

Jeszcze raz bardzo dziękuje wszystkim za przyjście, super zabawę i mile spędzony czas, bo czyż książki nie powinny właśnie sprawiać nam radości, nie tylko w czytaniu, co w obcowaniu z innymi ludźmi :)

Dziękuje Wam bardzo...
Joanna Shigenobu


na zdjęciu od lewej: autorka Joanna Shigenobu, Akito (Mr.Fugu) i ilustratorka,Yukari Fukudome.


na zdjęciu: grupa teatralna Hibiki Family podczas wieczoru autorskiego z książka pt. "Mr.Fugu"


silne wsparcie Polonii tokijskiej


Pani Adachi Kazuko podczas czytania fragmentu z książki pt. "Mr.Fugu"


pamiątkowe zdjęcie na sam koniec

« wstecz