Nowości wydawnicze Studia JG

15.06.2008 00:00 Vivi

W związku z ogłoszonym zakończeniem strajku Poczty Polskiej Studio JG rozpoczyna promocje rabatową. Kupując mangi w sklepiku wydawnictwa między 12 do 30 czerwca kupujący mogą skorzystać z nawet 15% rabatu. Warto się śpieszyć z zakupem gdyż każdego dnia rabat maleje do docelowych 6% na zakończeniu promocji. Jednocześnie wydawnictwo wprowadziło dwie kolejne nowości:

Yondaime Gaiden
Podobno los lubi "igrać z ludźmi i bawić się nimi jak marionetkami" --- niektórzy potrafią spędzić całe życie roztrząsając temu podobne zagadnienia, jednak świeżo wybrany Czwarty Hokage Konohy ma na głowie ważniejsze problemy niż filozoficzne rozważania. Rutynę codziennego dnia przerywa mu niepokojąca informacja z rubieży Kraju Ognia. Podczas gdy grupka shinobi bada sytuację, w wiosce pojawia się długo oczekiwany przybysz...

Dead Not
Filozofowie od wieków głowią się nad zagadnieniami takimi jak: skąd pochodzimy? Jaki jest sens życia? Czy istnieje życie po śmierci? Dlaczego L nie nosi skarpetek? Kim naprawdę jest Kira? Czym różni się jabłko od arbuza? "Dead Not" jest dziełem, które próbuje znaleźć odpowiedzi na niektóre z tych odwiecznych pytań. Hitohai ujawnia niepoznane dotąd kulisy życia najsławniejszych geniuszy skromnie podpisujących się jedną literką w stylu gotyckim. Jaki jest związek L-a z Bollywoodem? Neara z Doraemonem? Mello z Wróżką Zębuszką? Czy Kwaskoman złapie Kirę? I czy Kira może być... SKARPETĄ?! Tylko w "Dead Not" znajdziecie wiarygodne wytłumaczenie dla tych szokujących zjawisk.
The truth is out there...

Zachęcamy także do zapoznania się z nowym, grubszym 11 numerem magazynu Otaku.

www.otaku.pl

« wstecz