Konwent HAX-1 - patronat medialny

05.08.2008 00:00 Vivi

Wortal Konnichiwa został patronatem medialnym konwentu Hinomaru 1st Anniversary eXperimental (zwanego również HAX-1), który odbędzie się 13-14 września 2008 w Krakowie.

Hinomaru 1st Anniversary eXperimental to konwent pod flagą Hinomaru Fandom. Jak sama nazwa wskazuje, jest to konwent urodzinowy, organizowany na pierwszą rocznicę powstania naszego fanowskiego projektu, która przypada dokładnie 14 września 2008, o godzinie 00:00.

O to co mówią sami organizatorzy o konwencie:
"Rozumiejąc zamiłowanie wielu Polaków do tradycyjnej i współczesnej japońskiej kultury pragniemy ją promować w sposób daleki od bierności, rozwijający pasję poprzez działanie i aktywne uczestniczenie w życiu społeczności miłośników Kraju Wschodzącego Słońca. Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń na polu tworzenia tego typu imprez, organizujemy ogólnopolski zlot miłośników japońskiego komiksu i animacji. Pragniemy w trakcie jednego wydarzenia skumulować i wprowadzić w życie wiele sprawdzonych wcześniej, oraz nowych rozwiązań, aby uczynić życie fana pełniejszym, bardziej interesującym i otwartym dla ludzi spoza fanowskiej społeczności."

Strona konwentowa: http://hinomaru-fandom.org/hax-1/

 

« wstecz