Konwent Gathering

17.02.2012 14:43 Sebastian Homan

Przypominamy że już za niespełna miesiąc, bo 10 marca otwieramy rok konwentowy na Śląsku. Zapraszamy na Gathering w Państwowej Szkole Budownictwa i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bytomiu.

Mamy dla was parę ogłoszeń: 19 lutego 2012, zamykamy pierwszą turę rezerwacji na konwent. Rezerwacji można dokonać poprzez system Ramiel dostępny pod adresem www.ramiel.pl. Start drugiej tury, o ile będzie konieczny, zostanie ogłoszony na stronie imprezy gathering.com.pl.

Jako że konwencją imprezy jest Magia, tak też zapraszamy wszystkich na Bal Magiczny, podzielony na część oficjalną i mniej oficjalną. Wszelkie szczegóły zostaną podane na stronie konwentu przed końcem tygodnia. - Decyzje w sprawie zakupu wejściówek na miejscu konwentu oraz rezerwacji sleeproomow zostaną podjęte w najbliższym czasie i ogłoszone na stronie konwentu.

Dodatkowo mamy przyjemność poinformować, że dzięki współpracy z AltBay.tv, na konwencie, wśród uczestników rozlosowane zostanie podwójne zaproszenie na fascynujące show, Yamato - The Drummers of Japan 20 Marca w Poznańskiej Hali Arena. Wyniki podane zostaną przez szkolny radiowęzeł.

« wstecz