Konwent B-4nishment

13.07.2012 20:54 Sebastian Homan

Miło mi poinformować, iż nasz portal objął swym patronatem konwent B-4nishment. Rezerwacja wejściówek na konwent B-4nishment, który odbędzie się w Krakowie w dniach 18-19 sierpnia już ruszyła i trwać będzie do 10 sierpnia, cena wejściówki dwudniowej wynosi 40 zł. Rezerwacje można dokonać na stronie http://bteam.com.pl/rezerwacje/
 

„Souishi siedział w kajucie na pokładzie swego statku „Cometes”, w ręce trzymał miedzioryt swojej siostry Momo, która zginęła w trakcie walk przeciwko Tekko-seicho, podczas Błękitnego Pogromu. Od tamtego momentu zmienił się ze spokojnego handlarza krysztolitem w pałającego żądzą zemsty pirata. Z zamyślenia wyrwał go odgłos otwierających się drzwi, w których pojawił się bosman i powiedział:

- Kapitanie, przygotowania do wylotu zakończone.

- Dobrze. Możesz odejść.

Souishi schował miedzioryt do szuflady, podniósł się ze swojego siedziska i udał się na mostek. Stanął za sterem, spojrzał na horyzont i krzyknął:

- Odwiązać liny i rozwinąć żagle! Kierunek Sejm Wygnanych!“

W końcu nadszedł ten dzień, przedstawiamy Wam pierwszego bohatera Neo Yamato Epoki Etheru

Souishi – Kapitan Kryształowej Zemsty

Już wkrótce na naszej stronie pojawią się pierwsze informacje odnośnie atrakcji! Na pewno nie zabraknie Art Roomu i sali WTF Azja, będziecie także mieli okazję uczestniczyć w atrakcjach sali Gundam/Steampunk, a to dopiero początek naszej podróży.

Wciąż czekamy na Wasze zgłoszenia atrakcji (zbiórka atrakcji kończy się 29 lipca), stoisk, a także na zgłoszenia od osób, które chcą pomóc bezpośrednio na konwencie jako helperzy.

Przypominamy także o Konkursie rysunkowym, polegającym na stworzeniu postaci ze świata Neo Yamato – Wybrańca, który poprowadzi świat ku Nowej Erze.

Do tej pory nie dostaliśmy wiele prac, dlatego szanse na wygraną są naprawdę duże.

Pamiętajcie, że nagrodą za pierwsze miejsce jest druk zwycięskiej grafiki na limitowanej edycji koszulek, a także darmowa wejściówka na konwent. Dla tych, którzy z racji nawału zajęć w czerwcu nie mieli czasu na rysowanie, przedłużyliśmy czas trwania konkursu do końca lipca. Wszystkie prace zaś wezmą udział w wystawie zorganizowanej na terenie konwentu oraz zostaną umieszczone w internetowej galerii, poświęconej konwentowi B-4nishment.

Prace należy wysyłać na adres: konkurs@bteam.com.pl, czekamy na nie do 31 lipca!

Dokładne informacje na temat konkursu znajdziecie na stronie: http://bteam.com.pl/konkurs-rysunkowy/

« wstecz