Konwent Animatsuri 2011

26.06.2011 11:00 Sebastian Homan

Piękna pogoda, palące słońce i zbliżające się wakacje przypominają o tym, że nadchodzi „ten” moment w roku. Wielkimi krokami zbliża się festiwal, a wraz z nim zabawa na całego. W oddali już słychać dźwięki bębnów taiko i zgiełk, jaki panuje przy przygotowaniach. Czas samemu się przygotować i powoli skierować swe kroki ku tegorocznej przygodzie festiwalowej.

Tym wstępem Stowarzyszenie Animatsuri ma przyjemność zaprosić Was na trzecią edycję Animatsuri. Tym razem impreza odbędzie się w XXI Liceum Ogólnokształcącym im. Hugona Kołłątaja mieszczącego się w Warszawie przy ulicy Grójeckiej 93 w dniach 15-17 lipca 2011 roku.

Co dla Was tym razem przygotowujemy? Ogrom atrakcji odbywających się w osiemnastu salach, teren zielony z namiotami i naszym Samawoda-kunem, cosplay odbywający się na teatralnej scenie z profesjonalnym osprzętowaniem i obsługą. Prócz tego, równolegle do samego konwentu, na szkolnym boisku będzie się odbywał mini festiwal japoński, na który wstęp będzie bezpłatny. Ponadto chcielibyśmy poinformować, że w tym roku mija pięć lat od naszego pierwszego konwentu i w związku z tym na Animatsuri 2011 pojawi się trochę niespodzianek związanych z tą rocznicą. O większości z nich będziecie się dowiadywać z naszej strony internetowej i profilu na Facebooku, ale część z nich pozostanie tajemnicą do czasu konwentu, dlatego tym bardziej zachęcamy Was do przybycia.

Miejsce: Warszawa, XXI Liceum Ogólnokształcące im Hugona Kołłątaja, ul. Grójecka 93

Data: 15 lipca 19:00 do 14:00 17 lipca 2011 r.

Cena:

  • 40zł za wszystkie dni imprezy (15-17 lipca) -> tylko w przedpłatach
  • 35zł za dwa dni imprezy (15-16 lipca lub 16-17 lipca) -> tylko w przedpłatach
  • 25zł za jeden dzień imprezy (15, 16 lub 17 lipca) -> tylko do kupienia na miejscu

Więcej informacji na stronie: www.animatsuri.pl

« wstecz