Konnichiwa powraca!

30.11.2005 00:00 Vivi

Witam ponownie po małej przerwie w funkcjonowaniu strony!
Pierwszą sprawą, która niewątpliwie została zauważona przez stałych gości naszej strony, jest zmiana grafiki strony. Jednak od razu zaznaczam, iż nie jest to wersja ostateczna! Z pewnością ulegnie zmianie system news'ów na bardziej atrakcyjny wizualnie, nastąpią modyfikacje loga oraz wiele innych elementów grafiki zostanie poprawionych. Zdecydowaliśmy się już wprowadzisz nową grafikę (bez wcześniej wymienionych zmian), dlatego iż dalsze poprawki spowodowałyby dalszą przerwę w działalności strony.
Wiele osób pewnie zapyta, dlaczego zielona wersja kolorystyczna? Odpowiem iż zupełnie przypadkiem ;-) Nieoznacza to iż będzie to jedyna wersja kolorystyczna...
Kod strony został zoptymalizowany oraz jest zgodny z XHTML 1.1

Ponieważ nie było wiele czasu na testy nowego systemu, na którym strona będzie działać będę wdzięczny za każde informacje o jakichkolwiek problemach z funkcjonowaniem strony.

W chwili obecnej nie działają m.in. takie działy jak: galeria, ekartki. Zostaną one w najbliższym czasie przebudowane i usprawnione o nowe opcje. Kilka tekstów zostało usuniętych w celu przeredagowania ich.

Kolejną niespodzianką jest przygotowana dla Was przebudowa stworzonej przez nas Encyklopedii Japonii - sami zobaczcie zmiany.

Na sam koniec zostawiłem sobie bardzo ważna informację! Od ponad roku Konnichiwa współpracuje ze Strażą Przyboczną, jednak teraz to już nie tylko "zwykła" współpraca. Postanowiliśmy wspólnie połączyć siły, aby nasze strony były coraz lepsze, oferujące więcej wiadomości i lepiej przedstawiały informacje związane z Krajem Kwitnącej Wiśni. Za pewien czas będzie widoczny "swobodny przepływ materiałów" pomiędzy dwiema stronami, wspólne menu itp.

Dalsze niespodzianki i zmiany już wkrótce...

Zapraszam do komentowania zmian - zarówno w postaci komentarzy tego news'a jak i postów na naszym forum.

PS. Przypominam, iż ciągle poszukujemy nowych osób do redakcji.

« wstecz